TTNET'e alternatif internet servis sağlayıcıları

FranKK

Kilopat
Daha fazla  
İstanbul, Pendik, Kavakpınar'da oturuyorum. Ne Fiber altyapısı ne Uydunet altyapısı var, hatta bu dediğim laf çok anlamsız kalıyor kısacası oturduğum mahallede site bile yok.

Başlıkta belirttiğim gibi TTNET kullanıyorum, Download 600 kbps, upload 0.5 mbps ve 25 GB AKK var. AKK 10 gün içinde doluyor ve internet hızım 3 mbps yani yarıya düşüyor. Online oyunlardaki ping değerlerimde cabası.
Üstüne üstlük yıllarca kullandığım için zam üstüne zam ile 69 lira olmuştu ancak, halime acıdılar ve indirim yapıp 59 liraya düşürdüler o_O:paragöz:

TTNET ile konuşup yeni bir tarifeye geçebilirim ancak TTNET hem çok pahalı hemde TTNET zaten memnun değilim.
'Bilenler, tecrübeliler, ilim sahipleri bi çare' Bu genç kardeşinizin elinden tutun.

O zaman elinden tutup seni Turkcell Superonline'ye geçireceğiz. Ben Turkcell kullanıyorum. Server yakın gelirse CS:GO'da 70-80 arası geliyor.

@FireStorm TTNET'den SuperOnline'a nasıl geçicem peki?
Önce TTNET aboneliğimi kapatıp sonra SuperOnline'a başvurumu yapmam lazım?
Bağlantı nasıl olucak yeni modem, kablolar vs. olucakmı olmadanda olurmu?

İnternetten başvuru formu göndereceksiniz öncelikle. Onlar size tekrar dönüş yapacaklardır. Tabikide öncelikle TTNET aboneliğinizi ve internetinizi kapattırmanız lazım. Yeni modem kesinlikle olmak zorunda. Zaten onlar modemini, kablosunu getirirler.

@FireStorm Türkiye Cumhuriyeti'ne bir SuperOnline kullanıcısı daha kazandırdığını bilditmekten mutluluk duyuyorum :)
Yarın TTNET aboneliğimi sonlandırıcam, Daha 20 yaşındayım bırak saçı sakalım ağırdı TTNET yüzünden. İlgin için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı