TTNET'in Çözülemeyen Sorunları

WhiteWolf

Hectopat
4-5 yıldır TTNET kullanıcısıyım. Son 1 yıldır falan bazı sorunlar yaşıyorum ve bıktım artık.

1) Şimdi bazı sitelere girerken "ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR" hatası alıyorum. Sitede bir sorun yok çünkü telefonun internetinden girebiliyorum. Bilgisayarımda da sorun yok çünkü aynı modeme bağlı bütün cihazlarda bu hatayı alıyorum. Sorun kesinlikle sabit internette. İnternette yazan tüm çözümleri denedim fakat bir sonuç alamadım.

2) Rainbow Six oyununda pingim bir anda 50'den 300'e fırlıyor ve anlık lag giriyor. Bununla ilgili konu açmıştım bir arkadaşın yazdığını uyguladım, biraz düzeldi ama hala ara sıra var.

GTA 5 Online giremiyorum. Her seferinde Social Club "has signed in (offline mode)" diyor. Mobil veri açıp, oyuna girip, geri çıkıp tekrar modeme bağlanınca girebiliyorum anca ve bunu her gün yapmaktan bıktım. Ayrıca Social Club'un sitesine de giremiyorum beyaz ekranda kalıyor. (Mobil veriden girebiliyorum)

Bunlar gibi problemler yaşıyorum, hepsini yazmadım uzun olur diye. Gerçekten internetimde ciddi sorunlar var bıktım artık. İnternette bakmadığım forum kalmadı. Ne yapmam lazım arkadaşlar? Müşteri hizmetlerini mi arayayım? Arasam da ne söyleyeceğim? Yani bu internet bozuk resmen, bu altyapının sıfırlanması falan lazım.

Hocam buna benzer sorunları bende 3 yıl önce yaşadım. Gta Online da dediğiniz gibi modemle giremiyordum Youtube Twitter Facebook siteler hariç hiç bir siteye giremiyordum özellikle bilgisayarlardan. Sizin gibi çözüm aradım ama bulamadım en sonunda modemi değiştirdim ve 3 yıldır bir sorun yok. Eğer internet bağlantınızda sıkıntı yoksa kesinlikle modemde sıkıntı vardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı