TTNet'in verdiği modemin hız kilidi kaldırılabilir mi?

Sen hangi maddeyi kullanıyorsun :D köylü kurnazlığı nedir? ben ne diyorum sen ne diyorsun. Yüksek ihtimalle 10 yaşında küçük bir kardeşimizsin, zeka seviyen normal düzeye gelmemiş o yüzden normal ama değilsen tekrar söyleyeyim. İbretlik. Altyapım 60 Mbps destekliyor ama TTNet modemlerine hız sınırı koyduğu için modem en fazla 40 Mbps alabilirsin diyor diyorum. Yani Türknet'e geçip, 60 Mbps hız alabilirsin ve altyapın destekliyor ama o modem sana o hıza ulaşmana izin vermiyor. Kafanı soğuk suya sok çıkar, havuç suyu falan iç hafızan gelişsin. Sen beleşçiliğe bağladın, insan bu kadar yorulmaz arkadaş. Anlamıyorsan, anlamadığın işe niye yorum yapıyorsun.
Bak çocuk, alt yapının 60 Mbps destekliyor olması senin sözleşmende bunu aldığın anlamına gelmez. Sen diyorsunki 60 destekliyor malum mu olacak senin sözleşmendeki hız bize? Sen 60 Mbps internet bağlattın ama sana "hızı sınırlandırılmış" modem verdiler 40 Mbps hız alıyorsun öyle mi? Bunlar yaşanırken sen neredeydin ARMUT mu topluyordun? Demedin mi "kardeşim ben 60 Mbps internet bağlattım bu ne 40 Mbps görüyorum maksimum" diye? Sen daha anlatmak istediğin şeyi ADAM GİBİ anlatamıyorsun geliyorsun burada seni adam yerine koyup cevap veren insanlara ukala ukala konuşuyorsun. Yukarıda bak kaç kişi cevap yazmış kimse senin yamuk yumuk Türkçen ve anlatım kabiliyetinden bir şey anlamamış. Varsa yoksa 12 tane kelimen ile insanlara ukalalık yapıyorsun.

Şu cümleye bakar mısınız ya? Maksimum kaç Mbps destekliyor peki alt yapın 60 mı? 😄
"Sözleşmem 60 Mbps ve alt yapım bu hızı almama müsaade ediyor." diyemeyen çocuk bize bilgi dersi veriyor hadi bakalım.
Kardeş modemde alınabilir max hız 60 Mbps olduğu için 60 Mbps yazıyorum. Müşteri hizmetlerinin bana söylediği hız 90 Mbps. Sen neyin peşindesin, işsizlik kafana vurduysa git başka işle meşgul ol ve beni meşgul etme. Burada kirlilik yaparak konunun çözüme ulaşmasını engelliyorsun. Bilmediğin konuya girmeyeceksin. Senin için ayrı makale yazmak zorunda değiliz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı