TTNet'ten Superonline'a Geçmek

Sequester

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlarım, abilerim. Ben TTNET kullanıcısıyım, tarifem 8 Mpbs ye kadar 100 Gb AKK ve sanırım 62₺ ödüyoruz. Bağlantıdan hiç memnun değilim 3 gündür en fazla 30-35 kere internet bağlantım kesilip geldi. Çoğunlukla CS : GO oynuyorum ve pingim 130 un altına inmiyor. Apartman eski olduğu için kablo kalitesi gerçekten kötü. Asıl soruma gelelim, Superonline'ın ADSL tarifesine geçsem böyle bir sıkıntı yaşar mıyım ?

TTNET kadar yaşamazsın SuperOnline da tavsiye ederim ben çok memnunum 9.ayını doldurdu müşteri kalitesini dememe bile gerek yok TTNETin ki ortada.

TTNET alt yapısı kullanılacaksa hiçbir şey değişmez. Parayı ödediğiniz firma değişir. Kablo ortak, santral ortak, ara elemanlar ortak... Superonline'ın kendi alt yapısı olacaksa karşılıklı kıyaslamak gerekir.

Ben söz konusu iki firma arasında geçiş yaptım. Hat değerlerinde bir değişim olmadı. Aynı altyapı olduğu için bir şeyin değişmesini beklemiyordum zaten. Ancak bazı firmalar "Bize geçerseniz hızınız artacak" diye yalan beyan verebiliyorlar.

SüperOnline tavsiye ederim. Ödediğin para ile çok iyi bir kampanyaya geçiş yaparsın. Ben 2 yıldır kullanıyorum. Ufak sorunlar dışında bir sorun yaşamadım. Geç kafan rahat etsin. Paranın hakkını veren bir firma bence.

Birde ping sorunu neyden kaynaklanıyor olabilir ?

Tekrardan emin olmak için soruyorum, cevaplarsanız gerçekten çok mutlu olurum. Bizim apartman eski olduğu için kablo kaliteside çok düşük. 8 Mbps'ye kadar TTNet in kampanyasından yararlanıyorum. Hızım en fazla 6Mbps oluyor. Superonline'ın ADSL 16Mbps kampanyasına geçsem performans durumu nasıl olur. Yani Download ve Upload hızımda değişiklikler olur mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı