TTNET'ten TurkNet'e geçiş nasıl yapılır?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, az once Türk Telekom ile konustum ve taahhüt iptal bedelinin 500 TL oldugunu soylediler. TurkNet'in 1000 TL'ye kadar cayma bedeli odemezi kampanyasindan yararlanarak TurkNet'e gecmek istiyoruz. Ama aklimda birkac soru var?
Taahhüt cayma bedelinin turnet tarafindan karsilanmasi icin tam olarak ne yapmamiz gerekiyor?
TurkNet'e basvuru yapmak icin TTNET aboneligimi bitirmem gerekiyor mu?
TurkNet'e gecis sirasinda ne kadarlik bir sure boyunca internetsiz kalirim tahmini olarak?

TürkNet in kendi sitesinden formu doldurun sizi arıyorlar kalan işlemler için 3 güne internetiniz kesilmeden yeni internet aktif oluyor.

Merhaba, az once Türk Telekom ile konustum ve taahhüt iptal bedelinin 500 TL oldugunu soylediler. TurkNet'in 1000 TL'ye kadar cayma bedeli odemezi kampanyasindan yararlanarak TurkNet'e gecmek istiyoruz. Ama aklimda birkac soru var?
Taahhüt cayma bedelinin turnet tarafindan karsilanmasi icin tam olarak ne yapmamiz gerekiyor?
TurkNet'e basvuru yapmak icin TTNET aboneligimi bitirmem gerekiyor mu?
TurkNet'e gecis sirasinda ne kadarlik bir sure boyunca internetsiz kalirim tahmini olarak?
Merhaba, fiber hizmetler için 1000 TL fesih tutarını karşılıyoruz. Size çıkan fesih faturasını ödeyip oim üzerinden dekontu yüklemeniz yeterli olmaktadır.

@Connor01 abi ben senin bu mesajına denk geldim sitenin ismi nedir acaba? Konuyla alakalı değil ama bu arkadaş son mesajını burada atmış.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-19 224516.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-19 224516.png
    60,3 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı