TT'ye devam etmek vs başka ISS'e geçmek

OkanDif

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben an itibarıyla özgürüm ve Türk Telekom ekibi arayıp bana şu fırsatı sundu kopma anlık inme durumu olmadan 35MB hız 24 upload ve sınırsız internet sağlayacağım size, aylık 66 TL ödeyin ama 36 ay taahhüt dediler ve bu benim gözümü korkuttu. Şu anki kullandığım.
100 MB 5.0 upload aylık 90 TL ödüyorum, 200 GB kotalı. Kotasızlar çok pahalı diye kotalı yaptım, bazen oyun indirince kota aşılıyor ek paket alıyorum 20 TL'ye 100 GB.
İstanbul Mecidiyeköy gibi bir yerde oturuyorum bana öneriniz var mı değişsem mi yoksa kalsam mı? Kararsız kaldım fikirlerinizi bekliyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul mecidiyeköy gibi bir yerde oturuyorum bana öneriniz var mı değişsem mi yoksa kalsam mı? Kararsız kaldım fikirlerinizi bekliyorum.

Belki NetSpeed, Extranet, TurkNet(!),Millenicom gibi ISS'ler kullanabilirsiniz. Ben NetSpeed öneririm; uygun fiyatlı, kotasız ve müşteri hizmetleri çok iyi ama en fazla 75 Mbit indirme ve 6 Mbit yükleme verebilir.

35 mbps diye 20 küsür mbps sağlayacaklardır. İlk başlara doğru farketmez ama ileriye doğru 3 yıl taahhüt olduğu için iptal etmen zor olur.

100 Mbps 90TL iyiymiş ama kota çok kötü bir şey. Hep tedirgin olmak bitermi diye kısmak oldukça zor. Çok kişi kullanmıyorsanız 35'de ideal bence ama TTNET bu ne olacağı belli olmuyor taahhüdü kitledikten sonra hızını düşürebilir.

100 Mbps 90TL iyiymiş ama kota çok kötü bir şey. Hep tedirgin olmak bitermi diye kısmak oldukça zor. Çok kişi kullanmıyorsanız 35'de ideal bence ama TTNET bu ne olacağı belli olmuyor taahhüdü kitledikten sonra hızını düşürebilir.
2 masaüstü pc 2 telefon kullanıyoruz yoğun oluyor o yüzden ben sürekli online oyun oynuyorum
Belki NetSpeed, Extranet, TurkNet(!),Millenicom gibi ISS'ler kullanabilirsiniz. Ben NetSpeed öneririm; uygun fiyatlı, kotasız ve müşteri hizmetleri çok iyi ama en fazla 75 Mbit indirme ve 6 Mbit yükleme verebilir.
ping durumu nasıl hocam onların

TurkNet kullanıyorum. VDSL olarak. Altyapım TT. 35Mbps 85 fiyatı var +10TL ile 75Mbps çıkarttım bu tür ISS'lere bir göz at TTNET gibi taahhütde vermiyorlar. İstediğin zaman çık. Tabi bağlatma iptal etme süreci çok yavaş ilerliyor bunu da göz önünde bulundur. Hele ki pandemi yasaklar vs var iken.
TurkNet kullanıyorum. VDSL olarak. Altyapım TT. 35Mbps 85 fiyatı var +10TL ile 75Mbps çıkarttım bu tür ISS'lere bir göz at TTNET gibi taahhütde vermiyorlar. İstediğin zaman çık. Tabi bağlatma iptal etme süreci çok yavaş ilerliyor bunu da göz önünde bulundur. Hele ki pandemi yasaklar vs var iken.

75 Mbps 8 upload var.

Speednet kullanmayı düşünüyorum herkes onu övüyor bu günlerde? Kullanan varsa yazabilir mi lütfen.
İstanbul civarında diğer ISS'ler gibi. Zaten sıkıntı olsa bile tahattütsüz ve müşteri hizmetleri çok iyi, sorununu çözerler.

Başvuru yaptım bekliyorum şu an ararlarsa geçmeyi düşünüyorum inşallah gün içerisinde internet kesilmesi vs şeyler olmaz problemsiz oynarım.

Geri
Yukarı