TÜBİTAK projesi için öneri

TrickyBasket607

Decapat
Daha fazla  
YKS'ye veya CV'me belki katkısı olur diye TÜBİTAK projesi yapmayı olmasa en azından bir deneyim edinmiş olurum diye düşünüyorum ondan dolayı önerebileceğiniz konu veya mesela günlük hayattaki bir probleminiz varsa ve önerirseniz sevinirim (TÜBİTAK projesi yapmaya uygun). 10. Sınıfım.

YKS'ye veya CV'me belki katkısı olur diye TÜBİTAK projesi yapmayı olmasa en azından bir deneyim edinmiş olurum diye düşünüyorum ondan dolayı önerebileceğiniz konu veya mesela günlük hayattaki bir probleminiz varsa ve önerirseniz sevinirim (TÜBİTAK projesi yapmaya uygun). 10. Sınıfım.
Fikir vereyim: Ayakkabılardaki ipleri otomatik bağlayan bir mekanizma.

Erikler ve küflenen pirinçler ah ah. Gereksiz mesaj yapan admin biraz genel kültür aşısı alıp geri gel ve mesajı tekrar oku olmadı "google it".

Dünya genelinde de ilgi görülebilecek bir proje: Su problemi ve fazla su kullanımını engellemek.

En basit olarak evimizde şahsen gereksiz fazla su akıtan en önemli şey klozet sifonu. Bu sifonu aynı temizliği daha az suyla çalışmasını sağlayabilirsen mükemmel olur.

Hoşaf makinesi.

Hocam kendi fikrinizi bulmanızı öneririm. Sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Dünya genelinde de ilgi görülebilecek bir proje: Su problemi ve fazla su kullanımını engellemek.

En basit olarak evimizde şahsen gereksiz fazla su akıtan en önemli şey klozet sifonu. Bu sifonu aynı temizliği daha az suyla çalışmasını sağlayabilirsen mükemmel olur.
Şunu o kadar anlamıyorum ki boyutu varoluştan daha büyük. Su paralı, parayı veren kullanır ama kısıtlanıyoruz... Bedava olmadıkça istediğim kadar kullanabilmem lazım ama İBB gelip çok tüketmişsin bu başlıklardan tak az tüket, bak sen. Parasını verebiliyorsam istediğim kadar alırım. Fazla su tüketmem kimseyi ilgilendiremez ama israfım ilgilendirir. İsrafı engellemekte çok zor.

Görme engelliler için akıllı bir gözlük. Bu gözlük çevreyi tanıyıp neredeyim sorusuna Google Maps altyapısından tam konum verecek ve yönlendirme yapacak. Tehlikeleri analiz edip uyaracak gibi şeyler olsa müthiş olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı