Tükeniyorum

Tamam hocam siz dediğinizi yapın ama burada köstek olmaya devam etmeyin öğrencilerin yaşadığı psikolojiden 1 gram haberinizin olmamasını saymıyorum. Nickinizden anladım sizi az çok.
İnsanları nicke göre yargılarsan kendi kuyunu kazmış olursun. Yapma, lütfen.

Bu hafta sınavlara gireceğim ve bende sitresliyim. Siz bildiğiniz gibi yapın. Kendinizi çalışamıyorum diye kandırıyorsunuz.

Siz ev ortamımı gördünüz mü? Nasıl bir yerde yaşadığı mı? Beni tanıyor musunuz? Hayır. O yüzden tanımadığınız, nasıl bir ortamda bulunmak zorunda olduğunu bilmediğiniz kişiler hakkında bu kadar kesin konuşmayın.

Siz ev ortamımı gördünüz mü? Nasıl bir yerde yaşadığı mı? Beni tanıyor musunuz? Hayır. O yüzden tanımadığınız, nasıl bir ortamda bulunmak zorunda olduğunu bilmediğiniz kişiler hakkında bu kadar kesin konuşmayın.
Bizim evde de 5 kişi olduğundan sizi az çok anlıyorum ama neyse. Hayatta başarılar.

Tamam hocam siz dediğinizi yapın ama burada köstek olmaya devam etmeyin öğrencilerin yaşadığı psikolojiden 1 gram haberinizin olmamasını saymıyorum. Nickinizden anladım sizi az çok.

Edit: Öğrencilerden kastım şahsım gibiler.

Hocam her öneriye böyle cevap verecekseniz size nasıl yardım edebilir insanlar.

Vallaha artık bir şey demiyorum, çünkü illaki birileri senin, benim psikoljimi, ortamımı anlamadan, bilmeden kendilerine göre mesaj yazmak için meaaj yazıyorlar üstüne alınan alınsın. Kanka sen kendini üzme kendini hep üstte tut bırak kim ne derse desin takma. Zaten böyleleri hep vardı illa bir şeye kötü yorum yapacak illa bir şeylere yorum yapacak, her zaman haksız ama havalının yanında olacak. Bende aynı sorunları yaşıyorum ama çok rahatım müzik dinle,spora git, film izle, kendini yor. Başka bir şey demiyorum sırf ban yiyeyim diye rapor edenler mi dersin. Vs. Vs.

Arkadaş size yardım edemezmiş,sen yardım etmiyorsun'ki anca yargılıyorsun.

Ben Anadolu lisesi 9. sınıfım. Malum biliyorsunuz korona yüzünden derslerden hiçbir şey anlayamadık ve olmayan eğitimin sınavına girdik. Ben sadece 1 gün öncesinden çalıştım notlarım kötü hepsi girilmedi ama şu an ortalamam 71 hocalar da derslere giremediğim için düşük sözlü veriyor. Anlayışsız insanlar. neyse bu Fast'ı geçiyorum. ben artık o kadar yoruldum ki yaşıma rağmen sanki çok çalışsam da çok başarılı olsam da artık hiç mutlu olamayacakmışım gibi. Belki alanımda dünya çapında olsam bile hala depresyonda berbat bir insan olmaya devam edeceğim.

Beni bir ergen olarak görmeyin gayet olgunum. Benim yaşama hevesim kalmadı artık hani hiçbir şeyden zevk almaz mı insan ben almıyorum işte sıktı artık derslerden düşük alıyorum. Bir üzülüyorum sonra motive ediliyorum, sonra tekrar düşüyorum tekrar kaldırılıyorum bu bir kısır döngü sonu yok. Sadece ders olarak da algılamayın. Bunu lütfen psikolojik tedaviye yönlendirme düşüncesine de girmeyin. Emin olun ben ne olduğumu nasıl bir kafada olduğumu ve bunun sonunun olmadığını da biliyorum. Öyle içimi döktüm size 1 kişi bile görüp okur mu bilmem. Genelde takan olmaz. Eğer buraya kadar okuyan olursa ve yazmak isterse tecrübesine açığım. Ama bana herkesin hayatında böyle dönemler olur gibisinden yaklaşmayın bu o değil çünkü.
Simülasyonu fark ettin. Mavi hap mı, kırmızı hap mı?

@İBEX_0709 hocam alınıyorum ama havalı değil hawlı.

@377619 hocam siz mi çok havalısınız ben mi?
Haksız ama havalı olan kim acaba?

@İBEX_0709 hocam alıntılayacağım, alıntılayamıyorum."mesaj yazmak için meaaj yazıyorlar" gibi bir ton şey var. Aynen mesaj yazmak için meaaa yazıyoruz.

Havalı derken seni kastetmedim.İlla insanlar kimin forsu daha fazla ise onu tutarlar,onun yanında olurlar. Herşeyi kendi üzerinize almayın.

@İBEX_0709 hocam alınıyorum ama havalı değil hawlı.

@377619 hocam siz mi çok havalısınız ben mi?
Haksız ama havalı olan kim acaba?

@İBEX_0709 hocam alıntılayacağım, alıntılayamıyorum."mesaj yazmak için meaaj yazıyorlar" gibi bir ton şey var. Aynen mesaj yazmak için meaaa yazıyoruz.

9. sınıf alışma süreci olduğu için biraz daha zor. Ben 9.sınıfta yapamadığımı 10.sınıfta yaptım.
Derslere giremiyorum derken bilerek mi girmiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı