Tüm bulut depolamaları tek bir uygulamada toplamak mümkün mü?

• Konuyu başlatan fouur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 449

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Yandex disk, Google Drive gibi bulut depolamaları üçüncü taraf File Manager uygulamalarındaki WebDAV ile tel uygulama üzerinde klasör klasör erişim sağlamak mümkün mü? Başka bir öneriniz var mı?

Aynı klasörlerden 2 farklı bulutu eşitleyemiyorsun bildiğim kadarıyla öyle bir şey varsa bana da öğretirsen iyi olur. Çünkü aynı arşivi hem Google Drive'a hem OneDrive'a upload etmek zorunda kalıyorum. Aslında bir yandan da iyi bir olay işini garantiye almış oluyorsun.

İstediğiniz bu sanırım:
Bu ve benzeri programlarda şöyle bir eksiklik oluyor; ya Yandex olmuyor ya oneDriver o yüzden tam yapmak istediğim. FTP ile bağlayabilmek. Hangi adres olursa olsun kullanıcı adı ve şifre girdiğimde dosyalara eşirim sağlamak istiyorum.
Aynı klasörlerden 2 farklı bulutu eşitleyemiyorsun bildiğim kadarıyla öyle bir şey varsa bana da öğretirsen iyi olur. Çünkü aynı arşivi hem Google Drive'a hem OneDrive'a upload etmek zorunda kalıyorum. Aslında bir yandan da iyi bir olay işini garantiye almış oluyorsun.
Aynı klasörde değil, file manager klasörlerinde yedeklemek istiyorum. Eğer mümkünse yerel klasör gibi gözükecek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı