Tüm exe dosyaları lnk oldu

Windows 7 fazla bir şey bilmiyorum. Gelişmiş kurtarma yöntemlerine tıkla.

Olması gerekiyordu. Galiba, sen sistem geri yükleme noktasını kapatmışsın.
1656872509636.png

en son 2020 var ama ona nasıl ulaşacağım dün 2 Temmuz'un yedeğide duruyordu onuda bulamıyorum artık yok olmuş

1656872689303.png

regedit'i de açamıyorum işte böyle diyor

@AQLOT temizlik programı kullanıyorsan o silmiş olabilir belki. 2020 dene ama sanırım, bu sistem geri yükleme değil. Yani, sistem ayarlarını falan geriye döndürmez diye biliyorum. Siz, en iyisi tekrar Windows'u kurun ya da Windows 7 üzerinde sıfırlama seçeneği varsa onu deneyin eğer hiç çözüm bulamazsanız.

Regedit'i açamıyorum işte böyle diyor.

Temizlik programı veya değişik program kullandıysan Windows'un bazı dosyalarını silmiş olabilir. Tekrar Windows kurmanı öneriyorum.

@AQLOT temizlik programı kullanıyorsan o silmiş olabilir belki. 2020 dene ama sanırım, bu sistem geri yükleme değil. Yani, sistem ayarlarını falan geriye döndürmez diye biliyorum. Siz, en iyisi tekrar Windows'u kurun ya da Windows 7 üzerinde sıfırlama seçeneği varsa onu deneyin eğer hiç çözüm bulamazsanız.

Temizlik programı veya değişik program kullandıysan Windows'un bazı dosyalarını silmiş olabilir. Tekrar Windows kurmanı öneriyorum.
Var mı bildiğin temiz kuracağım bir yer daha önce hiç format atmadım bir de yine mi win 7 atsam yoksa 10 mu 10 geçersem sistem biraz düşük kalır sorun çıkar diye de korkuyorum

bir de dosyalarımın hepsi gidecek yedekleme falan yapmaz mı her şey gidecek çok şey var sorun o

@AQLOT Windows 8.1 geçmeni öneririm. Sistemin düşükse ve SSD yoksa Windows 8.1 iyi bir seçim. Windows 8.1 sana daha az sorun çıkartır bence. Ayrı konu açarsan yardımcı olurum, dosyalarını kaybetmeden geçmen için.

Windows 7 ISO istersen:

@AQLOT Windows 8.1 geçmeni öneririm. Sistemin düşükse ve SSD yoksa Windows 8.1 iyi bir seçim. Windows 8.1 sana daha az sorun çıkartır bence. Ayrı konu açarsan yardımcı olurum, dosyalarını kaybetmeden geçmen için.

Windows 7 ISO istersen:

ssd var sistemde eh işte orta bir şey

Attım konuyu hocam.

Konu açılmıyor. Windows 8.1 geçmeyecek miydiniz? Windows 7 için, dosyaları biçimlendirmeden olduğu gibi formatı atın. Aynı şeyi, Windows 8.1 için yapabilirsiniz. Ya da ayrı bir disk oluştur, ona dosyalarını at. Dosyaların küçük boyutluysa Google Drive upload edebilirsin. USB kullanmadan geçeceksen söylerim.

Konu açılmıyor. Windows 8.1 geçmeyecek miydiniz? Windows 7 için, dosyaları biçimlendirmeden olduğu gibi formatı atın. Aynı şeyi, Windows 8.1 için yapabilirsiniz. Ya da ayrı bir disk oluştur, ona dosyalarını at. Dosyaların küçük boyutluysa Google Drive upload edebilirsin. USB kullanmadan geçeceksen söylerim.
İşlemci o kadar iyi değil dediğiniz için tekrar 7'ye döndüm hocam o yüzden şu an Windows 7 Professional SP1 64 bit kullanıyorum

Dosyalar kaybedilmeden Windows 7 formatı nasıl atılır? şimdi açılıyor mu konu

azda sayılmaz you tube işinde uğraştığım için oyunların mod dosyaları ve montaj dosyalarım bulunuyor hadi oyunlar neyse yüklenir bir şekilde diğerleri problem

Geri
Yukarı