Tüm fanları iCUE üzerinden kontrol etmek

AzirTheEmperor

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar,
Bilgisayarımdaki egzoz ve AIO fanlarını Corsair Commander CORE ile kontrol ederken, öndeki üç fanı Corsair kasamla gelen fan ve rgb kontrolcülerine taktım. Öndeki üç kasamı Asus'un Armoury Crate üzerinden kontrol ediyorum. Hepsini iCUE yazılımı üzerinden nasıl kontrol edebilirim? (Not Commander Core üzerinde 6 tane fan yeri var bende toplam 7 tane var)
Kasamın kendisiyle gelen kontrolcü ile AIO ile gelen kontrolcüyü iCUE üzerinde tanıtmalıyım sanırım fakat bilmiyorum. Kablolamayı mı yanlış yaptım yoksa yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Bilgisayarımdaki egzoz ve AIO fanlarını Corsair Commander CORE ile kontrol ederken, öndeki üç fanı Corsair kasamla gelen fan ve rgb kontrolcülerine taktım. Öndeki üç kasamı Asus'un Armoury Crate üzerinden kontrol ediyorum. Hepsini iCUE yazılımı üzerinden nasıl kontrol edebilirim? (Not Commander Core üzerinde 6 tane fan yeri var bende toplam 7 tane var)
Kasamın kendisiyle gelen kontrolcü ile AIO ile gelen kontrolcüyü iCUE üzerinde tanıtmalıyım sanırım fakat bilmiyorum. Kablolamayı mı yanlış yaptım yoksa yardımcı olur musunuz ?
Fanlar iCUE desteklemiyorsa iCUE programı ile kontrol edemezsin. Fanların iCUE desteklediğine emin misin?

Merhaba. Corsair 5000D Airflow kasam var. Anakart msi z790 tomahawk. Kasanın önüne noctua nf-a12x25 pwm 4 pinli 3 tane fan aldım. Fanlar en yüksekte çalışıyor. Kasanın fan kontrolcüsüne bağlı. Ancak bunları nereden kontrol edebileceğimi bulamıyorum. Bios üzerinde bir ayar yeri yok. Destek bekliyorum. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı