Tüm Freesync Monitörlerde G-Sync Açılır mı ?

Guest8080

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç tane başlık gördüm bu konu ile ilgili ama tam olarak kafamdaki sorunun cevabını alabilmiş değilim. Herhangi bir marka 'FreeSync' monitör alsam, NVIDIA ekran kartımda G-Sync özelliğini aktif edebilir miyim? Eğer cevap hayır ise NVIDIA ekran kartımda G-Sync açabileceğim 144 Hz uygun fiyatlı bir monitör önerebilir misiniz? (Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, bazı monitörler açabiliyor. Nvidia tarafından verilen bir liste var. O listedeki monitörler Fressync ile G-Sync'i hatasız olarak çalıştırabilen monitörler. Monitörünüz o listede yoksa da çalışabilir ki çalışıyor zaten ama bazen sorunlar çıkabilir deniliyor. Ben XG2402 monitörümle G-Sync açabiliyorum mesela sorunsuz şekilde monitörüm listede olmamasına rağmen.

Arkadaşlar sonuç olarak 2 model arasında kaldım Aoc 24" C24G1 ve Msi optix mag241c
bu monitörlerden birini tercih edersem g-sync aktif edebilir miyim ? özellikle msi parlaklık değeri olarak daha yüksek ve görünüm olarak daha güzel

Aoc 24

@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı