Tüm moderatörlerin konuyu kilitlemeden önce laf sokması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kafasına göre ban atan moderatör burada 1 gün bile barınamaz. Yani zaten mod. olamazsınız. Sizin konularınıza ve cevaplarınıza da çokça denk geldin.

Yalakalığın olduğu her yerde ayrımcılık vardır.
Çok mesaj atmıyorum neye denk geldiniz?

Hazır modlarda buradayken bir soru sormak istiyorum. Petapat rütbesinde olan biri mod olmasa bile (isminin yanında mod olduğuna dair hiçbir alamet yok) birilerini banlayabilir mi? Ya da modaratör olduğuna alamet olan o yazıyı kaldırabilir mi?

Evet akiyorm bu konuda dikkatli.

Sen bir de umutmeister zamanında üye olaydın bu düşüncelerle. En ufak şeyde uyarı atıyordu.

@akiyorm'a yönetim davranışı olarak benzettiğim iki moderatör var, biri @Jira diğeri de @SideWinder. Uzun zaman önce kendisine torpilli dememe rağmen uyarı vermemişti. Umutmeister'e de de gör.
Kafasına göre ban atan moderatör burada 1 gün bile barınamaz

Kuralları oku. Moderatör sıkıntı sezerse uyarı verme yetkisine sahip.

Evet akiyorm bu konuda dikkatli.

Attığınız her mesajın görülebildiği bir yerde olduğunuzu unutmayın.
İyi tamam siz düzgün konu açarsanız Moderatör kitlemez, sizin tabirinizle laf da sokmaz. Benim tek kitlenen konularım 2.El kısmındakiler onlarda kendi isteğimle kitlenen konular.

Sen bir de umutmeister zamanında üye olaydın bu düşüncelerle. En ufak şeyde uyarı atıyordu.

@akiyorm'a yönetim davranışı olarak benzettiğim iki moderatör var, biri @Jira diğeri de @SideWinder. Uzun zaman önce kendisine torpilli dememe rağmen uyarı vermemişti. Umutmeister'e de de gör.

Kuralları oku. Moderatör sıkıntı sezerse uyarı verme yetkisine sahip.
Sanırım haklısın taglamamışsın bile :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı