Tüm outemu Switch klavyeler aynı tepkime süresine mi sahiptir?

baran361

Decapat
Yer
california
Daha fazla  
Arkadaşlar outemu Switch'ler aynı tepkime süresine mi sahiptir mesela Gamepower Warlock outemu Red Switch Trust gxt890 outemu Red Switch yani markalar farklı olsa bile Switch aynı olunca tepkime süresi aynı mı oluyor?

Warlock alma kronik sorunlu, alacaksan Ogre al eğer Gamepower istiyorsan. ama Trust daha çok öneriliyor sen bilirsin ve evet Outemu switchler aynı tepki süresine sahip.

Warlock alma kronik sorunlu, alacaksan ogre al eğer Gamepower istiyorsan. Ama Trust daha çok öneriliyor sen bilirsin ve evet outemu Switch'ler aynı tepki süresine sahip.

Hocam Gamepower aldım 12 günde bozuldu iade ettim Trust alacağım ve cevap için de teşekkür ederim. Bir de lütfen Gamepower diye bir şey görürseniz aldırmayın cok kötü bir firma.

Hocam Gamepower aldım 12 günde bozuldu iade ettim Trust alacağım ve cevap için de teşekkür ederim. Bir de lütfen Gamepower diye bir şey görürseniz aldırmayın cok kötü bir firma.
2 ürününü kullandım sorun yaşamadım ama sorun yaşayan insanlar yaşamayanlardan daha fazla olduğu için haklısınız alınmasını önermemekte.

Dusunceniz biraz sacma. Kullanilan switchler ayni, nasil tepkime suresi az/cok olabilir?
Switchlerin partileri oluyor. Her switch eşdeğer özellikte değil. Özellikle fason mallardaki switchlerle kaliteli bir klavyenin switchlerin tepkime süreleri farklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı