Çözüldü Tüm programlarda ve tarayıcılarda sertifika hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
RAM
2 GB
SSD veya HDD modeli
Samsung Harddisk 256Gb
Ekran kartı
İntel(R) Q45/Q43 Express Yonga Kümesi
Anakart
Dell Optiplex 780
İşlemci
İntel Core Duo 3.0ghz
Merhaba Windows 7 kullanıyorum ve sorunun Windows 7'den kaynaklı olduğuna %100 eminim. Çünkü bu sorun olduktan sonra Windows 8.1 kurdum zaten kendisi sorunlu hep mavi ekran falan verdi bende Windows 10 geçtim. Ama bilgisayarımın donanımı düşük olduğu için mouse kıpırdatırken bile dona dona ilerliyor. Bende mecburen Windows 7 geri döndüm. Ve gene aynı hata bıkkınlık geldi artık. YouTube'dan araştırdım her videoyu izledim. Buradaki tüm çözülen çözülmeyen forumlara baktım, uyguladım.
Cihazımda antivirüs programı da yok. Onu bunu boş verin .NET Framework kuracağım, Microsoft'un kendi sitesi ona bile giremiyorum. Ekran görüntülerini paylaşacağım. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunarım.

Bu arada, tarih ve saatim doğru, tüm driverler güncel ve kurulu (kendim tektek kurdum).

Son düzenleme:
Çözüm
Bununla sertifikaları güncellemeyi dener misiniz? Programı çalıştırın işlem tamamlanınca bilgisayarı yeniden başlatın.
Merhaba Windows 7 kullanıyorum ve sorunun Windows 7'den kaynaklı olduğuna %100 eminim. Çünkü bu sorun olduktan sonra Windows 8.1 kurdum zaten kendisi sorunlu hep mavi ekran falan verdi bende Windows 10 geçtim. Ama bilgisayarımın donanımı düşük olduğu için mouse kıpırdatırken bile dona dona ilerliyor. Bende mecburen Windows 7 geri döndüm. Ve gene aynı hata bıkkınlık geldi artık. YouTube'dan araştırdım her videoyu izledim. Buradaki tüm çözülen çözülmeyen forumlara baktım, uyguladım.
Cihazımda antivirüs programı da yok. Onu bunu boş verin .NET Framework kuracağım, Microsoft'un kendi sitesi ona bile giremiyorum. Ekran görüntülerini paylaşacağım. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunarım.

Bu arada, tarih ve saatim doğru, tüm sürücüler güncel ve kurulu (kendim tektek kurdum).

Bundan 2-3 yıl önce aynısı bende de olmuştu. Hatırladığım kadarıyla Chrome yerine Firefox'a geçmiştim. Bazı sitelerde halen devam ediyordu. Sonra anlamadığım şekilde kendi kendine düzelmişti.

Bundan 2-3 yıl önce aynısı bende de olmuştu. Hatırladığım kadarıyla Chrome yerine Firefox'a geçmiştim. Bazı sitelerde halen devam ediyordu. Sonra anlamadığım şekilde kendi kendine düzelmişti.
Benim yaklaşık 1 senedir var ve farklı tarayıcılarda kullandım düzelmiyor oyunlarda da çalışmıyor.

Bununla sertifikaları güncellemeyi dener misiniz? Programı çalıştırın işlem tamamlanınca bilgisayarı yeniden başlatın.

Çözüm
Bu tarz hatalar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    53,8 KB · Görüntüleme: 36
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    43,9 KB · Görüntüleme: 44
Deneyeceğim, düzelip düzelmemesini geri dönüşünü yaparım.

Firefox veya Opera'ya geçerseniz sorununuz çözülebilir.

Firefox veya Opera'ya geçerseniz sorununuz çözülebilir.
Dostum programlarda da hata veriyor. Tarayıcıdan çok programlara girebilmem önemli.

Çokk teşekkür ederim neredeyse 1 yıldır ara ara uğraştığım şeyi çözdün. İlk başta tereddüt ettim virüs falandır diye, zaten format usb var ve pcde çalınacak bir bilgim yok güveniyle çalıştırdım iyi ki çalıştırmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı