Tüm tarayıcılar kendi kendine kapanıyor

Bugyilmaz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şöyle bir sorunum var temiz sıfırdan Windows kurulum yapıyorum 10-11 ikisinde de denedim ekranda saçma sapan kırılmalar oluyor (video link ekledim.) Ve.
Hangi web tarayıcı yüklersem yükleyim 1-2 saniye açık kalıp kapanıyor. Aynı şekilde bilgisayarıma bile tıklasam bazen 30-40 saniye bazen 1-2 saniyede kendiliğinden hata vermeden kapanıyor.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video2:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna benzer her programda kaymalar vs oluyor ya da hata vermeden kapanıyor.

Sistemim.
Ryzen 5 1600.
Gigabyte GA-320M anakrt.
GT1030.
8 GB 3000 MHz RAM.

Denediklerim:
Farklı sağlam RAM ile denedim aynı.
Başka çalışan ekran kartı ile denedim aynı.
Başka SSD ile denedim.
Başka PSU ile denedim.

Değiştirmediğim bir anakart işlemci kaldı başına daha önce böyle bir şey gelen oldu mu? Son şüphem anakart diyeceğim ama Windows çalışıyor Update alıyor sadece saçmalıyor pencereler kapnıyor yükleme yaparken görüntü kymaları vs oluyor.

Virüs olabilir.
Hocam virüs değil komple sıfırdan yeni temiz orjinal Windows kuruyorum yine aynı oluyor
Sonunda buldum işlemciden kaynaklı işlemciyi başka bilgisayara takınca yine saçmalıyor aynı şekilde ama işlemci neden böyle arıza yapar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı