Çözüldü Tüm Windows sürümlerinin olduğu ESD oluşturulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

407821

Hectopat
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11'in sadece Pro sürümleri olacak şekilde bir ISO dosyası oluşturmam mümkün mü?
Hocam rahatsız ediyorum ama @Recep Baltaş.

Son düzenleme:
Çözüm
Şöyle açılması dışında sıkıntı yok.

Eki Görüntüle 1281142

8.1 de toolbox çalışır ancak görüntü bozuk olur. 10 ve 11 sistemler içindir. O bölümü ayırıp kullanabileceğiniz şekilde sunacağım.

Eki Görüntüle 1281142

O bölümü ayırdım hocam. İlk istenilen yola "ana sürüm" sürümleri toplayacağınız imajın yolunu verin. İkinci yola "ekle sürüm" ekleyeceğiniz sürümlerin imaj yolunu yazın. Klasör yolunu vermeniz yeterli gerisini kendisi halleder. Eklemek istediğiniz sürümlerde çoklu seçme imkanı var. Çoklu seçim yaparken seçim arasına virgül koyun 1, 3, 5 gibi.
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11'in sadece Pro sürümleri olacak şekilde bir ISO dosyası oluşturmam mümkün mü?
Hocam rahatsız ediyorum ama @Recep Baltaş.
Yapılabilir. Hazırladığınız sürümleri bir sürüm üzerinde birleştirmeniz gerekiyor ama sorun çıkarmayacağının garantisini veremem.

Toolbox üzerinde de yapabilirsiniz. 56 - Windows düzenleme / 2 - AIO Windows Hazırla

Yapılabilir. Hazırladığınız sürümleri bir sürüm üzerinde birleştirmeniz gerekiyor ama sorun çıkarmayacağının garantisini veremem.

Toolbox üzerinde de yapabilirsiniz. 56 - Windows düzenleme / 2 - AiO Windows hazırla.

Hocam ben sadece Windows 10 Pro'nun. Wim ini çıkardığımda sonradan Windows 7 Pro'nun. Wimini çıkardığımda bunlar nasıl birleşecek.

Windows 7 install.wim dosyasını Windows 10 install.wim ekleyeceksiniz. Benim hazırladığım toolboxda ana .wim yolunu Windows 10, eklenecek Windows yoluna da Windows 7 atmalısınız. Yaptıktan sonra diğer sürümleri eklemeden imajı bir test edin.

Windows 7 install.wim dosyasını Windows 10 install.wim ekleyeceksiniz. Benim hazırladığım toolboxda ana. Wim yolunu Windows 10, eklenecek Windows yoluna da Windows 7 atmalısınız. Yaptıktan sonra diğer sürümleri eklemeden imajı bir test edin.

Ekran Alıntısı.PNG

Eki Görüntüle 1281142

8.1 de toolbox çalışır ancak görüntü bozuk olur. 10 ve 11 sistemler içindir. O bölümü ayırıp kullanabileceğiniz şekilde sunacağım.

Eki Görüntüle 1281142

O bölümü ayırdım hocam. İlk istenilen yola "ana sürüm" sürümleri toplayacağınız imajın yolunu verin. İkinci yola "ekle sürüm" ekleyeceğiniz sürümlerin imaj yolunu yazın. Klasör yolunu vermeniz yeterli gerisini kendisi halleder. Eklemek istediğiniz sürümlerde çoklu seçme imkanı var. Çoklu seçim yaparken seçim arasına virgül koyun 1, 3, 5 gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Sağ olun hocam başardım deneme yapıp geri döneceğim başarılı olursa çözüm olarak raporlarım.

Hocam Windows 11'in ismini 10 olarak gösteriyor onu nasıl değiştirebilirim?

Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı