Türk futbol takimlari Avrupa'da basarili olurlar mı?

Olurmuyuz

• Evet

Oy: 4 33,3%
  • Hayir

Oy: 8 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    12
  • Anket kapandı .

KralLeonidas

Hectopat
Yer
SPARTA
Eskiden; Galatasaray, Fenerbahce, Besiktas, Trabzonspor ve diger Türk takimlari Avrupa'da cok iyi isler cikariyorlardi. Şu an ise sadece Medipol Basaksehir ulke puanina katki veriyor. Sizce olur muyuz?

Geçen seneki Ajax gibi bir takım olmamız lazım Avrupada başarılı olmak için. Bizse 30 yaşını geçmiş oyuncu alabiliyoruz. Kurun da düzelmesi lazım tabi.

Hiç sanmam, Türkiye'den takım tutacağanıza başka ülkelerden takım tutun mesela benim gibi Chelsea'yi. Bende önceden fenerbahçeliydim sonradan bıraktım. Sebebi ise hakemi ayrı dert, Federasyonu ayrı dert, teknik direktörü ayrı dert, kulüp yöneticisinin kulubü yönetmesi atrı dert, hep yaşlı oyuncuları transfer etmeleri ayrı dert, futbolcunun oynadğı oyun ayrı dert, tuttuğun takımın Avrupa'da 7 gol yemesi ayrı dert. Daha sayabileceğim birçok şey var. Benim sana önerim İngiltere'den takım tut. Premier League'in her maçını izliyorum süper Lig'de efsane diye seçilen goller Premier League'de kestane diye seçilir. Adamlar aşırı güzel derecede futbol oynuyor.

Geri
Yukarı