Türk Hava Kuvvetleri'nin 2 A-400M Uçağı Hala Ukrayna'da

@bados123 Biraz öyle. Ama bizim ülkemiz genel olarak denge kafasında şu an.

Savunma Bakanı Hulusi Akar´ın dediğine göre insani yardım taşıyorlarmış. Şansa bakın ki Rusya´nın saldırısından hemen önce Ukrayna´ya varmışlar.

Savunma Bakanı Hulusi Akar´ın dediğine göre insani yardım taşıyorlarmış. Şansa bakın ki Rusya´nın saldırısından hemen önce Ukrayna´ya varmışlar.

Hayır, saldırının başladığı ilk saatlerde gitmişlerdi.

İki ülkeyle de temas halindeysek göz göre göre bir şey gelmez başlarına diye düşünüyorum.

Başta personelimiz olmak üzere her şeyin sapasağlam şekilde ülkemize dönmesi dileğiyle.

Ayrıca büyükelçilik çalışanlarını almak için de gittiler. Bence daha erken tahliye edilebilirlerdi. Yine de 5 bin yıllık devlet aklı diyoruz.

Rusya'nin son derdi bizim uçaklarımıza zarar vermek olur bence ama olur da yanlışlıkla ayrılıkçı kursununa falan gidersek sonuçları ne olur bilinmez.

Hayır, saldırı başlamadan 1 - 1.5 saat önce (04:20 - 04:30 civarı) iniş yaptılar. İşsiz işsiz forumdan birkaç kişiyle birlikte uçakları izliyorduk.

Putin zaten 4'de operasyon başlatılacağını açıkladı. Uçaklarda o saatte havalandı diye görmüştüm.

Bir ton laf etti sözde analistler, nir ton eleştiri yağdı.

Günün sonunda sağ salim tek parça yuvaya döndüler. Güzel ülkemde eline klavye alan her şeyi biliyor, her şeyin uzmanı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…