Türk kızları niye böyle?

Ya arkadaşlar ilkokuldan beri böyle afedersiniz, ben kimseyi dış görünüşüyle kıyaslamıyorum ama şu Türk kızlarını anlamıyorum. Homo sapiens gibi erkekleri sevip Albert Einstein gibi erkeklerden nefret etmelerinin sebepleri nedir? Yani ben ilçede yaşıyorum açıkçası siz daha geniş bir alan veya sürekli okul (farklı il veya ilçelerden) gezdiyseniz fikirlerinizi yazın.
Valla sapyoromantik çok gördüm. O yüzden sadece yanlış çevredesin bence.

Ben ve çevrem adına konuşmam gerekirse 12 kişilik grubumuzda beş sapyoromantik var. Hem de öyle "Ay, ben sapyoromantiğim!" deyip de kekolarla takılan tiplerden de değiller. Yani gerçekten zekaya önem veren kişiler hepsi.

Kütüphanede ve bilimsel şeylerle ilgilenilen yerlerde ara kendine uygun birini. Bulursun o zaman...

Son düzenleme:
4.jpg

Ya arkadaşlar ilkokuldan beri böyle afedersiniz, ben kimseyi dış görünüşüyle kıyaslamıyorum ama şu Türk erkeklerini anlamıyorum. Keko erkekleri seven kızları kafaya takıp Elizabeth Blackwell gibi kadınlardan nefret etmelerinin sebepleri nedir? Yani ben ilçede yaşıyorum açıkçası siz daha geniş bir alan veya sürekli okul (farklı il veya ilçelerden) gezdiyseniz fikirlerinizi yazın.

Ya arkadaşlar ilkokuldan beri böyle afedersiniz, ben kimseyi dış görünüşüyle kıyaslamıyorum ama şu Türk kızlarını anlamıyorum. Homo sapiens gibi erkekleri sevip Albert Einstein gibi erkeklerden nefret etmelerinin sebepleri nedir? Yani ben ilçede yaşıyorum açıkçası siz daha geniş bir alan veya sürekli okul (farklı il veya ilçelerden) gezdiyseniz fikirlerinizi yazın.

Bu forumda kadınlara ne gözle bakıyorlar bilmiyorum. Kadınlar konusunda çok çirkefleşiyorsunuz.

Homo sapiens zaten insan demektir. Kızların normal insanın erkeğini sevmesinden neden rahatsız oldun? Tabii ben erectusum ya da habilisim diyorsan senin bileceğin iş. Ben de kız olsaydım ben de sana bakmazdım daha düzgün örnek veremiyorsun ki.

Normalde yazmayacaktım böyle yüz tane yıkık başlığı var ama sinirlendim biraz uzun yazacağım okumak isteyen okur, beni ilgilendirmez.

Gelelim şu "Türk kızı" meselesine. Etrafınızda gördüğünüz güzel ve ulaşılamaz kızlara duyduğunuz öfkeyi, daha doğrusu kuyruk acısını böyle saçma sapan başlıklar açarak bastırmaya çalışmayı bırakın artık. Çok romantik, şair takılan nice delikanlı gördüm, bütün olayı sadece güzel kızlara. Gün boyu gözüne kestirdiği o güzel kıza bir satır cümle yazmak için düşünen genç, sırf çirkin diye kendisinden hoşlanan bir kıza kibar tabiriyle ikile buradan deme cesaretine sahip olabiliyor. Sonra peki? Güzel kızımız daha iyisine kapağı atıp gencimize basıyor tekmeyi. Gencimiz de "Türk kızları şöyle ağbii, ne anlarlar romantiklikten?" diye ortamlarda ağlıyor.

Arkadaşlar beyefendi olmak bir karakter meselesidir. Siz kızlar düşsün diye efendi olmaya çalışıyorsanız orası sizin karaktersizliğinize kalmış. Karakterinizi kızlar için değiştirmeyin. Diyelim beyefendi birisiniz, ee? Yine kimse size bakmak zorunda değil. Siz de kimseye bakmak zorunda değilsiniz. Yani sizin beyefendi olmanız kızlara sunduğunuz kişisel bir lütfunuz değil. İsterseniz olmayın kimse kimseye muhtaç değil. Göz koyduğunuz kızlar da isterse yalnız ölür, sizi yine tercih etmek zorunda değil bunu önce kabullenin.

Ben de öyle Türk kızlarını sevmiyorum. Böyle rüya gibi güzel kızlar var ama gözlerinin ardında hiçbir fikir yok. Zeki ve güzel birini bulana kadar yalnızlığa devam. Sanki çok önemli bir ihtiyaçmış gibi :D

Geri
Yukarı