Steam Türk lirası desteğini kesiyor

• Konuyu başlatan Perax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2B
  • Görüntüleme 102B
IMG_20231025_113912.jpg

Technopat'ta bir konunun bu kadar kısa sürede bu kadar fazla etkileşim aldığını gördüm.

Vallahi hocam konu siyaset isyan sitem her şey var konuda konu çorba oldu. :D

Maalesef bunların hepsi acı bir gerçek. Malum şahısa içini dökmeye kalksan ona bile ceza. Artık dayanacak sabrımız ve gücümüz kalmadı artık bizlerin topluca gerçekten buna bir dur demesi lazım. Gerçekten bana "yaşamak mı istersin yoksa ölmek mi?" deseler ölmeyi yad ederim çünkü yaşamak için hiçbir sebebimiz yok.

Vallahi hocam her şeyi bırakın ne alacaksanız şimdiden alın çünkü dolara geçince alamayacaksınız hiçbir şey. Dolar her geçen gün artıyor.
MENA-USD'ye geçiyoruz USD'ye değil. Amerika fiyatlarında oyun almayacağız arkadaşlar bin kere ben yazdım, diğer arkadaşlar yazdı neden inatla okumuyorsunuz. Hadi bizi geçtik Steam ana sayfasında bas bas bağırarak yazmış MENA-USD'ye geçiyoruz oyunlar ucuzlayabilirde pahalılaşabilir de diye, neden inatla Amerika fiyatlarına kayıyor gözünüz, helak olduk burada anlatacağız diye 131 sayfadır halen aynı şeyi yazıyorsunuz, biraz okuyun araştırın gözünüzü seveyim ya.

Maalesef bunların hepsi acı bir gerçek. Malum şahısa içini dökmeye kalksan ona bile ceza. Artık dayanacak sabrımız ve gücümüz kalmadı artık bizlerin topluca gerçekten buna bir dur demesi lazım. Gerçekten bana "yaşamak mı istersin yoksa ölmek mi?" deseler ölmeyi yad ederim çünkü yaşamak için hiçbir sebebimiz yok.
Bende aynı duygular içindeyken size ne diyebilirim hocam tek diyeceğim şey sonuna kadar haklısın dibine kadar vallahi Squid Game gerçek olsaydı hocam düşünmeden katılırdım çünkü saçımız dökülmeye başladı Türkiye'de o kadar ağır şeyler yaşıyoruz ki çok üzülüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı