Steam Türk lirası desteğini kesiyor

• Konuyu başlatan Perax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2B
  • Görüntüleme 102B
1-2 ay sonra ayni konunun Epicliside açılır aha yazdım buraya.
Hic sanmiyorum. Epic platformuda aynisini uygulayacak gibime geliyor. Cunki Turkiye de aldiginiz TL bazindaki oyunlari ben burada turk lirasina senin aldigin oyundan uc tane almis oluyorum. Bu adil degil! TL eridi gitti.. Yakinda ulkenizden de kalkacak diye dusunuyorum.

Olan Türk gençlerine oluyor oyun oynamasınlar, tatil yapamasınlar, yurt dışına çıkmasınlar, elektronik eşya, alamasınlar cidden yorulduk artık.
Bu davranis ile onlari daha fazla bu seceneklere yoneltiyorsunuz! Ebebeynlere tavsiyem iyi ve kotuyu / guzel veya cirkini ogretmeniz. Secimi onlara birakmaniz. Kisitlama getirip yada ellerinden birseyler alarak onlarin sadece piskolojisini bozarsiniz!

Korsan oynayabilirsin oyun fiyatları bu durumdayken kimse laf edemez ama yaptığın şey doğru olmamasına rağmen yaptığın şeyi övüyorsun.
Sen nasıl ahlaksız düşünceye sahipsin.

Herhangi bir itirazım yok dediklerinize. Ben fikrim de düşüncem de budur, politik doğruculuk bana göre değil. Zaten asıl sorumlulara ahlaksız diyecek cesaretiniz olmayıp, kuru kuru klavye aşındırarak alakasız kişilerle tartışmak tüm bu sonuçları doğuran sebep değil miydi?

Sonunda da geldiğiniz nokta burası. Bu konuyu 500 sayfa yapın dilerseniz, daha mı iyiye gidecek? Hayır. Bu sonsuz döngünün içinde yuvarlanıp duracaksınız.

Herhangi bir itirazım yok dediklerinize. Ben fikrim de düşüncem de budur, politik doğruculuk bana göre değil. Zaten asıl sorumlulara ahlaksız diyecek cesaretiniz olmayıp, kuru kuru klavye aşındırarak alakasız kişilerle tartışmak tüm bu sonuçları doğuran sebep değil miydi?

Sonunda da geldiğiniz nokta burası. Bu konuyu 500 sayfa yapın dilerseniz, daha mı iyiye gidecek? Hayır. Bu sonsuz döngünün içinde yuvarlanıp duracaksınız.

60 dolarlık oyunlar 15 dolara satılırken bile korsan oynamıssın asıl sorumlular mı sorun

Geri
Yukarı