Steam Türk lirası desteğini kesiyor

• Konuyu başlatan Perax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2B
  • Görüntüleme 101B
Bolgelere yeni ulkeler eklendikten sonra muhtemelen o bolgeler icin onerilen kur degerleri de guncellenecektir.

Bölgelere yeni ülkeler ekleneceğini sanmıyorum, zaten middle east(orta doğu) bölgesindeki çoğu ülke listede. Azerbaycan, İran, Ermenistan vb gibi ülkeler eklense bile bu sistemi çok etkilemez. Hatta Rusya eklense bile sistem muhtemelen önerilen fiyatı değiştirmez. Şu an için güzel bir tavsiye edilen bölgesel fiyatlandırma var diyebiliriz, en azından korkutucu değil. Doları baz aldığı için de zamanla değişeceğini düşünmüyorum.

Adamlar sizin gibi aj ve fakir ülkelerin dolar kurunu takip edip uğraşamayacağız demişler kısaca yine bölgesel fiyatlandırma var. Ama işin kötü tarafı dolar bakiye yüklerken de öpecek bizi kredi kartı vs. siteden alsan yine yüksek tutuyorlar kuru falan gibi. Duygularım darmadağın.
Evet dolarla alışveriş yaparken özellikle Paparanın dolar kurunu çok yukarıdan aldığını gördüm. Battık kısaca hayat bitti.

Bu yüzden iyi ki konsola geçtim dedim 2018 yılında PS4 şimdi de PS5 saflarındayım oyunlar zam yedi ancak PC tarafında hiç uğraşılmaz tavsiye ederim

Hocam buradakiler en kötü Game Pass alır ya da korsan oynar yeni çıkacak bir oyuna 5000 lira deseler senin yapabileceğin bir şey yok

ben zaten onlar sütten çıkma ak kaşık demiyorum ama konu bu değil. yetkinin kimde olduğu belli, türk lirasını bile isteye yerin dibine sokan tayyip erdoğan, başka yetkin isim mi var? ılımlı olacağım diye troller gibi top çevirmenin de alemi yok

Yeni konular

Geri
Yukarı