Steam Türk lirası desteğini kesiyor

• Konuyu başlatan Perax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2B
  • Görüntüleme 102B
Konuyla alakasız ama 15 Temmuz'da yaşananlar, ülkede soyulan paralar, herkesin 5 kuruşa oy satması, kendini satması vb. gibi şeyler. Bunları inkar ediyorsan, haklısın. @bluenchanter

Dostum iyi misin? Türklere hakaret eden birçok yorum yapmışsın, doğal olarak hakaret içeren yorumunu beğenmemişim. Bir de gelip bu yüzden beni etiketlemişsin ve bir şeyler anlatmaya çalışmışsın.

Bir de hızını alamayıp alakasız bir konuya yazdığım mesaja beğenmedim atmışsın. Olay ne olursa olsun ırkçılığı meşrulaştıramazsın.

Bu artık yerel fiyatlandırma yok demek. Steam Türk oyun severlerin cenaze namazını kıldı az önce.

Ancak Steam hâlâ bu bölgeler için yapımcılara fiyat öneriyor. Eğer yapımcılar önerilen fiyata uyarsa yine bölgemizde oyunları normalden daha ucuza alabileceğiz ancak uyarlar mı, işte o muamma.

1.jpg

Zamanında herkes bu resimli bildirim ile Steam'e TL desteğinin geldiğini öğrenmişti. Bugün ise koyu turuncu bir fontta desteğin çekildiğini herkes öğrendi. Ne diyelim Gabe abi umarım geri adım atar... ofisine baklava dahi yollanmışlığı var , belki karar geri alınabilir...

Yeni konular

Geri
Yukarı