Türk Telekom 223 TL olan internet faturası 335 TL geldi

xSylas

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Wi-Fi'miz Türk Telekom 50Mbps sınırsızdı. 196 TL ödüyorduk dün baktım 100Mbps 223 TL diye gösteriyordu. Bize de mantıklı geldi yaptık ve bugün baktığımda 335 TL fatura gözüküyor. Sizce bunun sebebi ne? Paket değiştirdigimiz için diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Wi-Fi'miz Türk Telekom 50Mbps sınırsızdı. 196 TL ödüyorduk dün baktım 100Mbps 223 TL diye gösteriyordu. Bize de mantıklı geldi yaptık ve bugün baktığımda 335 TL fatura gözüküyor. Sizce bunun sebebi ne? Paket değiştirdigimiz için diye düşünüyorum.

Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin.

Tahutu onayladiniz mi ? 140 liralik faturamin tahutunu onaylamaz isem 250 lira oluyor.

Buyuk bir ihtimal 100 Mbps'nin tam ücretini.
Geri kalanda 50 Mbps kullandığın gune kadarki ücreti aldı faturada yazar detaylı bilgi içinde Türk Telekom'u araman daha mantıklı olur.

Galiba paketini yükseltince taahütün bozuldu ve böyle oldu. Bizdede yapmaya çalıştılar buna benzer birşey çok şükür başka ISS geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı