Türk Telekom 300 GB İnternet Kampanyası

Harunal

Decapat
Arkadaşlar tamamen yasal olup hile veya hurda gibi bir şey söz konusu değildir. Şans eseri bende gördüm denedim oldu sizler de faydalanın. Bu günlerde internet ihtiyacımız fazlasıyla artmış durumda.

İlk olarak TT müşterisi olmanız gerekiyor. Selfy üyesi olmanız ve Selfy paketlerinden yararlanmanız şart. Daha sonra 25 yaş ve altı olmanız gerekmekte. TT kullanıcısı ancak Selfyli değilseniz, mobil uygulama üzerinden ayarlar menüsünden Selfy üye ol kısmından hemen üye olabilirsiniz.

Daha sonra ise ANLIK MESAJLAŞMA” yazıp 4545 servisine göderiyoruz. Sonra 300 GB internet hesabımızda yer alıyor.

Hayırlı Bayramlar diliyorum.

Kaynak: Türk Telekom'dan 300 GB bedava internet nasıl yapılır? - TeknoBasin.com

Dosya Ekleri

• awdwad.jpg
    awdwad.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 28
Operatörler arasında Vodafone'dan sonra en kullanışsız operatör. İyi ki Turkcell'e geçmişim, 3 GB internet paketine 35 TL istiyorlardı, şimdi 8 GB pakete 39 TL ödüyorum ve internet bağlantısında Türk Telekom'a göre daha hızlı.

Güzel bir kampanya ancak dediğim gibi hız olmadıktan sonra isterlerse 3000 GB versinler, bir işe yaramaz.

Arkadaşlar tamamen yasal olup hile veya hurda gibi bir şey söz konusu değildir. Şans eseri bende gördüm denedim oldu sizler de faydalanın. Bu günlerde internet ihtiyacımız fazlasıyla artmış durumda.

İlk olarak TT müşterisi olmanız gerekiyor. Selfy üyesi olmanız ve Selfy paketlerinden yararlanmanız şart. Daha sonra 25 yaş ve altı olmanız gerekmekte. TT kullanıcısı ancak Selfyli değilseniz, mobil uygulama üzerinden ayarlar menüsünden Selfy üye ol kısmından hemen üye olabilirsiniz.

Daha sonra ise ANLIK MESAJLAŞMA” yazıp 4545 servisine göderiyoruz. Sonra 300 GB internet hesabımızda yer alıyor.

Hayırlı Bayramlar diliyorum.

Kaynak: Türk Telekom'dan 300 GB bedava internet nasıl yapılır? - TeknoBasin.com
1 GB WhatsApp verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı