Türk Telekom 35 MBps AKN'siz Tarife Kullanılır mı?

ozturkfaruk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin, daha önce başka bir konuda bahsettiğim üzere, Ocak'ın 11'nde Türk Telekom ile taahütüm bitiyor. NetSpeed'e geçmeyi düşünüyordum ancak onlar alt yapımı ADSL olarak görüntülediklerinden dolayı sadece 16 MBps verebileceklerini söylediler. Ne yaptıysam çözemedim bu sorunu. Burada Türk Telekom'un güttüğü bir politika olduğunu düşünüyorum.
Şuan Türk Telekom'la görüştüm ve bana şu an 24 MBps olan hızımın 35 olacağını ve 1 Ocak 2019'dan itibaren AKN/Kota olmayacağını söylediler. Fiyatı 75 TL.
Sizce ne yapmalıyım? Türk Telekom'dan devam etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom Nerdeyse bütün internet Firmalarının Başında Gelir Bunlar Bu Kadar Fiyat Artırtıkça Diğerleride Zamanla Artıracaktır Eğer
Kullanıcılara Sorarsan En iyi İnternet Hangisi Diye Bazıları Türknet Bazıları Turkcell Diyecektir Geçebiliyorsan Turkcel Geçebilirsin Turkcell Kulanmıştır Memnumdun Türknet Hiç Kullanmadım Kullanan Arkadaşlarım Var Memnunlar bildiğim Kadarıyla
Ama İstersen Devam Et 75 Tl Şimdilik İyi Bir Fiyat

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı