Türk Telekom 35 Mbps alınır mı?

Darksoul27

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar halihazırda 24 Mbps fiber internetim var. Taahhütüm önümüzdeki yaz bitiyor. Aylık 105 lira ödüyorum. Mevcut aboneler için bir kampanya gelmiş 2 yıl taahhüt vermek şartıyla 115 TL'ye 35 Mbps hız alabiliyorum. Şu anki internetten memnunum ancak taahhüt bitince hem daha ucuz hem de 100 Mbps hız verdiği için TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum. Sizce ne yapmalıyım?

Türk Telekom hiç önerilmese de sorunsuz olan nadir kullanıcılardan biriyim 35 Mbps paketini VDSL altyapısı üzerinde kullanıyorum. 200 GB kotası haricinde iyi. Yapa altyapısı üzerindeyseniz TurkNet ilk tercihiniz olsun.

Türk Telekom hiç önerilmese de sorunsuz olan nadir kullanıcılardan biriyim 35 Mbps paketini VDSL altyapısı üzerinde kullanıyorum. 200 GB kotası haricinde iyi. Yapa altyapısı üzerindeyseniz TurkNet ilk tercihiniz olsun.
Kotalı internet kadar saçma bir şey yok bu devirde. Benim tarife 24 MBps 200 GB İnternet bitmesin diye video izleyemiyorum. Arap Telekom sağ olsun.(!)

Arkadaşlar halihazırda 24 Mbps fiber internetim var. Taahhütüm önümüzdeki yaz bitiyor. Aylık 105 lira ödüyorum. Mevcut aboneler için bir kampanya gelmiş 2 yıl taahhüt vermek şartıyla 115 TL'ye 35 Mbps hız alabiliyorum. Şu anki internetten memnunum ancak taahhüt bitince hem daha ucuz hem de 100 Mbps hız verdiği için TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum. Sizce ne yapmalıyım?
Taahhüt 2 yıldan uzunsa istediğin zaman ayrılabilirsin kanun böyle.

Taahhüt 2 yıldan uzunsa istediğin zaman ayrılabilirsin kanun böyle.
Evet öyle olduğunu bugün öğrendim fakat bu süreçler uzun sürüyormuş. Tüketici hakem heyeti falan uğraşmak istemiyorum. Online sınavlar falan olduğu için internetsiz duramam. 2 seçeneğim var ya 35 Mbps olana geçiş yapmak yada yaza kadar bekleyip taahhüt bitince Türknet'e geçmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı