Türk Telekom 50 Mbps yerine 35 Mbps veriyor

koray105

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600, GTX 1060, 16 GB RAM, MSI X370 GAMING Pro Carbon.
Elimde fotoğrafı yok ama dün 50 Mbps alabiliyordum. Paket olarak da zaten 50 Mbps paket kullanıyorum ama şu an hat kaldırdığı halde bilerek 35 Mbps veriyorlar.

IMG_20220605_110907.jpg

Bu veriler senin santralden alabileceğin maksimum hızı gösterir :) ki ayrıca değerlerin baya kötü.

Telekom bunu oturduğu yerden şöyle demiyor; Koraya 50 yerine 35 vermeliyiz
O Yüzden 444 0 375'i arayarak sorununu ilet hatta gerekirse elit hizmet randevusu oluştur.

Bu veriler senin santralden alabileceğin maksimum hızı gösterir :) ki ayrıca değerlerin bayağı kötü.

Telekom bunu oturduğu yerden şöyle demiyor; koraya 50 yerine 35 vermeliyiz
O yüzden 444 0 375'i arayarak sorununu ilet hatta gerekirse elit hizmet randevusu oluştur.

Maximum veri oranı olarak belirtilen kısım hattınızın o an sağlayabildiği en yüksek hızdır. Hattınız görünüşe göre 36-37Mbps destekliyor en fazla.

Benim anlamadığım dün nasıl 50 Mbps sorunsuz bir şekilde aldım? Çünkü bu ayda 1 oluyor. 1 veya 2 gün 50 Mbps sorunsuz kopma vs olmadan kullanabiliyorum sonrasında tekrar 35-30 Mbps değerlerine sabitleniyor.

Maximum veri oranı olarak belirtilen kısım hattınızın o an sağlayabildiği en yüksek hızdır. Hattınız görünüşe göre 36-37Mbps destekliyor en fazla.
Gereksiz ve yanlış bilgilendirme, sırf cevap vermek için verilmiş bir cevap.
Tabloyu yorumlaman istenmedi, kendi görüşlerini de belirtmen istenmedi.
Benim anlamadığım dün nasıl 50 Mbps sorunsuz bir şekilde aldım? Çünkü bu ayda 1 oluyor. 1 veya 2 gün 50 Mbps sorunsuz kopma vs olmadan kullanabiliyorum sonrasında tekrar 35-30 Mbps değerlerine sabitleniyor.
Çok normal, bunun sebebi bulunduğun konum ve o konumda ki ankastre kutusu.
Çünkü sen ve tüm mahalleli hepiniz aynı ip adresini kullanıyorsunuz bu sebeple değerlerin düşmesi hatta nadiren de olsa gereğinden fazla yüksek olması olası bir durum

Bunun önüne geçilebilmesi imkansız değil ama bir tık zor.

Gereksiz ve yanlış bilgilendirme, sırf cevap vermek için verilmiş bir cevap.
Tabloyu yorumlaman istenmedi, kendi görüşlerini de belirtmen istenmedi.

Çok normal, bunun sebebi bulunduğun konum ve o konumda ki ankastre kutusu.
Çünkü sen ve tüm mahalleli hepiniz aynı ip adresini kullanıyorsunuz bu sebeple değerlerin düşmesi hatta nadiren de olsa gereğinden fazla yüksek olması olası bir durum

Bunun önüne geçilebilmesi imkansız değil ama bir tık zor.
Derdiniz nedir anlamadım. Rezalet bir üslubunuz var.
Dediğimin nesi yanlış?

1655129614286.png

8 gün olmuş. Bugün itibarı ile hat değerleri ve hızım bu şekilde.

1655129614286.png

8 gün olmuş. Bugün itibarı ile hat değerleri ve hızım bu şekilde.

Çok ilginç bir şekilde hala aynı şekilde devam ediyor :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı