Türk Telekom AKN'li Paket Mi Satıyor?

rootsh

Kilopat

Şu sayfada İNTERNET PAKETLERİ akordiyonunda bulunan FİBERNET / HİPERNET Paket Tarifeleri arasında en üstteki 100 mbps'e kadar yazan pakete bakar mısınız? 4 farklı GB seçeneği sunulmuş, en alttakini aldığımda 100 GB kullanım sonrası internet hızım mı yavaşlatılacak? Böyle bir şey olduğunu bilmiyordum, bu sayfa güncellenmemiş mi yoksa AKN'ler kalkmasına rağmen hala AKN'li internet mi satıyorlar?

AKN yerine sabit kotalı tarifeler geldi. Kota dolunca kullandığınız tarifeye göre internet bağlantısı kesilir ya da paket aşımı ücreti alınır.

Kotalı yada limitsiz seçenekleri var.
Sanırım kota aşım ücreti uygulanıyor aşım sonrası, hız düşmüyor.
AKN yerine sabit kotalı tarifeler geldi. Kota dolunca kullandığınız tarifeye göre internet bağlantısı kesilir ya da paket aşımı ücreti alınır.
Bana göre en iyisi Superonline

Arkadaşlar ben şimdi 35 Mbit Hipernet kullanıyorum, taa yıllar önce almıştım 2015, 2016 yılları felan. O zamandan beri aynı paketteyim. Ben şimdi 100 Mbit Hipernet'e geçebilirim değil mi? Bir sıkıntı olmaz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı