Türk Telekom paket tarifesi düşürülebilir mi?

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
50 Mbps TT kullanıcısıyım, 130 TL veriyoruz. Taahhütümüz 2022 sonunda bitecek, pişmanım :(. Diyorum ki acaba 35 Mbps'ye paketimi düşürebilir miyim? Akşam soracağım TT'ye ama onlarda da her telden bir ses çıktığı için belki tecrübeli birileri vardır diye konu açmak istedim.

Muhtemelen taahhüt isterler. Neden paketinizi düşürmek istiyorsunuz? Ben de aynı paketi kullanıyorum.

50 Mbps TT kullanıcısıyım, 130 TL veriyoruz. Taahhütümüz 2022 sonunda bitecek, pişmanım :(. Diyorum ki acaba 35 Mbps'ye paketimi düşürebilir miyim? Akşam soracağım TT'ye ama onlarda da her telden bir ses çıktığı için belki tecrübeli birileri vardır diye konu açmak istedim.

Evet düşürebiliyorsunuz.

Muhtemelen taahhüt isterler. Neden paketinizi düşürmek istiyorsunuz? Ben de aynı paketi kullanıyorum.
En yüksek 16 Mbps alabiliyorduk, Hipernet gelince bir heyecanla bu 16 Mbps nefreti nedeniyle 50 Mbps aldık. Ama fazla geldi. 35 Mbps yeter bize, bu yüzden düşürmek istiyorum. Ve Türknet ya da başka internet sağlayıcıları daha yüksek Mbps verip daha ucuza hizmet verirken, TT'nin daha pahalı yapması nedeniyle düşürmek istiyorum.
Evet düşürebiliyorsunuz.
Sağ ol.

Paket düşürme veya yükseltme yapmak taahhüt uzatmaz lütfen bilmediğiniz konularda konuşmayın. Müşteri hizmetlerini arayıp söylersen yardımcı olurlar kampanya yenilemediğin sürece taahhüt yenilenmez.

Taahhüt her geçişte yenilenir.
Bende hiç öyle bir şey olmadı. 50 Mbps'den 100 Mbps'ye geçiş yaptım. Taahhüt yenilemesi olmadı. Bu bufferbloat sorunu var bende 50 Mbps'ye düşürüp deneme yaptım. Sonra tekrar 100 Mbps'ye yükseltim taahhüt yenileme olmadı. Fakat 50 Mbps aşağısına düşüş yaparsan o zaman yaparlar.

Geri
Yukarı