Türk Telekom alınmalı mı?

Yazlık evimize ilk defa internet altyapısı yapılacak ve Türk Telekom olacak. Ben telekoma fazla güvenemiyorum. Sizce alınmalı mı?

Türk Telekom bölgeye göre değişiyor. Ben eski evlerimde hep Türk Telekom'dan nefret ederdim fakat taşındığımda VDSL vermeye başladılar ve sıkıntısız kullanıyorum şu anda. Nefret edeni olduğu gibi seveni de var taahhüt meselesi sıkıntı sadece.

Yazlık evimize ilk defa internet altyapısı yapılacak ve Türk Telekom olacak. Ben telekoma fazla güvenemiyorum. Sizce alınmalı mı?

3 senedir Türk Telekom kullanıyoruz bu sene süremiz dolar dolmaz değiştireceğiz acık konuşmak gerekirse ben bir sıkıntısını görmedim sadece daha yüksek hız ve daha ucuz fiyat icin degistiriyorum.

Türk Telekom’dan çok evinin altyapısı çok önemli. Hangi sağlayıcıya geçersen geç aynı hizmeti alırsın. Ben de Türk Telekom kullanıyorum. Ben memnun kalırım sen kalmazsın. Evin internet altyapısı iyi ise bütün firmalardan memnun kalırsın.

Fazla bir anlaşma yapma bence.

1 yıl taahhüt var.

3 senedir Türk Telekom kullanıyoruz bu sene süremiz dolar dolmaz değiştireceğiz acık konuşmak gerekirse ben bir sıkıntısını görmedim sadece daha yüksek hız ve daha ucuz fiyat icin degistiriyorum.
40 mgbt alınca 5 çeker diye korkuyorum..

Geri
Yukarı