Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

Eki Görüntüle 343024

Fiber kablodan kastınız bunun gibi bir kablo ise bu kablonun gittiği bir oda olması lazım, orayı kontrol edip, fotoğrafları atar mısınız ?

Belki cihaz takılmamış veya kablo sonlandırılması yapılmamış vs. olabilir.
Kablo bu.
Screenshot_20181112-142437_Gallery.jpg

Böyle uğraşma bende internet kopukluğu oluyordu 15.gün gelmeyince Telekom binasına gittim müdürleri ile görüştüm. 15 dakika sonra özel araç ile geldiler bütün işlemleri yapıp en yeni modemi de taktılar.

Böyle uğraşma bende internet kopukluğu oluyordu 15.gün gelmeyince Telekom binasına gittim müdürleri ile görüştüm. 15 dakika sonra özel araç ile geldiler bütün işlemleri yapıp en yeni modemi de taktılar.
Geçen hafta binaya 8 portluk bir kutu taktilar dolu dairelerin baglatilarini saglattim sonlandırılması yapılmadı herhalde arkadaş bir haftaya abonelik verebilirsiniz dedi ama hâlâ alt yapı aktif değil ne zaman aktif olur bilginiz varmı.?

Geçen hafta binaya 8 portluk bir kutu taktilar dolu dairelerin baglatilarini saglattim sonlandırılması yapılmadı herhalde arkadaş bir haftaya abonelik verebilirsiniz dedi ama hâlâ alt yapı aktif değil ne zaman aktif olur bilginiz varmı.?
Malesef bir bilgim yok.

Fiber kutusunun yanında böyle bir kağıt gördüm galiba test yapmışlar sizdede böyle bir kağıt varmıydı.?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190101-174814_Gallery.jpg
    Screenshot_20190101-174814_Gallery.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 54
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı