Türk Telekom altyapı başvurusu nasıl yapılır?

lesteven

Hectopat
Türk Telekom Hipernet/Vdsl 67 Mbps altyapıya sahibim. Taahhütüm olduğu için 1 yıl beklerim sıkıntı değil. Türk Telekom müdürlüklerine dilekçe verme dışında başka hangi yollara başvurabilirim?

Nasıl altyapı başvurusu anlamadım.

Tek katlı müstakil bir evde mi oturuyorsunuz yoksa çok daireli bir binada mı oturuyorsunuz?

Çok daireli 4 katlı her katta 1 ev olan üstede çatısı olarak toplam 5 katlı bir dairede oturuyorum. İmza işi için soruyorsanız eğer almak sıkıntı olmaz ama babamın izin vereceğini sanmıyorum. Ama kendimiz başvuru yaparsak ona izin verir.

Tek 1 kişinin başvurusunu onaylayacaklarını sanmam. Twitter üzerinden Yusuf kıraç'a mesaj atmayı deneyin. Kendisi Telekom'un CEO'su.

Merhabalar, XXXX adresinde altyapı olmadığından dolayı Telekom müdürlüğüne başvurum uzun süredir sonuçlanmadı gibi bir şeyler yazarsınız hocam sizden iletişim numarası isteyecek ondan sonra ya kendisi arar ya da temsilcilere aratır sizi.
Altyapı gelene kadar idarelik Magnet internet kullanmayı deneyin. Temsilci ile görüşün ve bilgi alın. Her adres Magnet interneti desteklemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı