Türk Telekom altyapı başvurusu ne kadar sürer?

Rality

Hectopat
Şu anda uydulu internet kullanıyorum altyapı olmadığı için fakat verim alamıyorum o yüzden altyapıya başvurmak istiyorum apartmanda toplam 3 daire var fakat biz 2 daire olarak yapacağız tahmini ne kadar sürer?

Şu anda uydulu internet kullanıyorum altyapı olmadığı için fakat verim alamıyorum o yüzden altyapıya başvurmak istiyorum apartmanda toplam 3 daire var fakat biz 2 daire olarak yapacağız tahmini ne kadar sürer?
hangi şehirde yaşadığına göre değişir. 2019'dan beri bizim bulunduğumuz yere altyapı gelmedi

hangi şehirde yaşadığına göre değişir. 2019'dan beri bizim bulunduğumuz yere altyapı gelmedi
güya 2020 de getireceklerini söylemişlerdi ama halen daha bir sonuç yok

Eskişehirdeyim Umarım Hızlı Olur Bu internetten Bıktım.
ben Muğladayım ama hiçbir yerde altyapı yok bize internette elektrik direğinden geliyor

Eskişehirdeyim Umarım Hızlı Olur Bu internetten Bıktım.
Hangi mahallede olduğunuza da bağlı hocam, Orhangazi mahallesinde sıfır eve 1 yılda henüz kazı yapıldı arkadaşın evine. Yan sokağındaki arkadaşa ise 1-2 aya gelir demişler. Her ikisine de ftth gpon fiber geliyor. 6-8 daire olan yeni binalar ikisi de. Bizim binaya ise 5 yıldır başvurmama rağmen Ertuğrulgazi'de fiber gelmedi hala adsl kullanıyoruz. Vdsl kabinleri konuldu bu ay, onlara da yıl sonuna kadar aktif olur diyorlar. Maalesef Eskişehir Türk Telekom altyapı konusunda en yavaş şehirlerden biri. Sokağınızda Superonline varsa onlarda şansınızı denemenizi öneririm. Osmangazi'de arkadaşa 2 hafta içinde yeni binaya altyapı çekip aktif ettiler.

Hangi mahallede olduğunuza da bağlı hocam, orhangazi mahallesinde sıfır eve 1 yılda henüz kazı yapıldı arkadaşın evine. Yan sokağındaki arkadaşa ise 1-2 aya gelir demişler. Her ikisine de FTTH GPON fiber geliyor. 6-8 daire olan yeni binalar ikisi de. Bizim binaya ise 5 yıldır başvurmama rağmen ertuğrulgazi'de fiber gelmedi hala ADSL kullanıyoruz. VDSL kabinleri konuldu bu ay, onlara da yıl sonuna kadar aktif olur diyorlar. Maalesef Eskişehir Türk Telekom altyapı konusunda en yavaş şehirlerden biri. Sokağınızda Superonline varsa onlarda şansınızı denemenizi öneririm. Osmangazi'de arkadaşa 2 hafta içinde yeni binaya altyapı çekip aktif ettiler.

Vallahi hocam emekteyim evin etrafında hiç Superonline'ye rastlamadım evin önünde Türk Telekom var sadece.

Geri
Yukarı