Türk Telekom altyapı gelmesi ne kadar sürer?

Asitsiz Soda

Picopat
Daha fazla  
Proje çizildikten sonra genel müdürlükten bütçe onayı ne kadar süre içerisinde gelir?

Onaydan sonra izinlerin falan alınabileceği varsayılırsa internete kavuşmak ortalama ne kadar sürer? Yaklaşık 250 metre ileride galiba ofsd denilen kutudan var, oradan çekilecek sanırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl ortamla. Benim deneyimim 7 aydır sadece belediye çalıştı betonları deldiler. Türk Telekom eve getirmek işini yapmak için keyif üstün ya ne zaman yapsam da bu adam mutsuz olsa diye uğraşıyor.

Bize de daha yeni yıllar sonra altyapı geldi,biraz bölgeye de bağlı sanırım ama bize gelmesi 1 hafta bile sürmedi kutu konulduktan sonra
Hocam binaya koyulan kutudan bahsetmiyorum, sokaktaki büyük kutuya olan mesafeden bahsettim konuda. Henüz daha proje başlamadı, kazı çalışmaları vs. total süreyi sormak istedim.

Hocam binaya koyulan kutudan bahsetmiyorum, sokaktaki büyük kutuya olan mesafeden bahsettim konuda. Henüz daha proje başlamadı, kazı çalışmaları vs. Total süreyi sormak istedim.

Tamam ben de o kutudan bahsettim. Kazı çalışmaları dediğiniz şey günlerce aylarca süren bir şey değil en fazla 2 güne yapılıyor. Ben de aylar sürer sanıyordum ama kutu konulduktan sonra almam 1 hafta bile sürmedi

Tamam ben de o kutudan bahsettim. Kazı çalışmaları dediğiniz şey günlerce aylarca süren bir şey değil en fazla 2 güne yapılıyor. Ben de aylar sürer sanıyordum ama kutu konulduktan sonra almam 1 hafta bile sürmedi
Aa gerçekten ben uzun süren bir süreç sanıyordum, şaşırdım 😂 Teşekkürler.

Geri
Yukarı