Türk Telekom altyapı çalışması upload hızını arttırır mı?

tentaroza

Decapat
Daha fazla  
Birkaç gün önce yetkililer alttan bütün binaların kapısına kadar kablo getirdiler ama ne olduğun tam bilmiyorum. Üzerinde Superonline yazıyordu. Bu uploadı arttırır mı?

1283D8AE-76D9-4C19-BB3B-3E4421B157F9.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce yetkililer alttan bütün binaların kapısına kadar kablo getirdiler ama ne olduğun tam bilmiyorum. Üzerinde Superonline yazıyordu. Bu uploadı arttırır mı?

Eki Görüntüle 1439835

Herhangi bir VDSL at yapı ya da fiber altyapı getirmişlerse TT müşteri hizmetlerini arayarak altyapı durumuu sordurtup eğer altyapı gelmişse arayıp geçersiniz fiber bile gelmişse siz aramadan hızınızda bir değişiklik olmaz.(hangi internet aboneliğine sahipseniz onu arayın)

Eki Görüntüle 1439835

Bir kere şurada anlaşalım bu altyapı Superonline'ye ait.
Binalara kutu çekildiğinde TT aboneliğinizi kapatıp Superonline'e abonelik yapmanız lazım.
Hızınızda fark olur mu evet şu anda VDSL kullanıyorsanız çok fazla fark olur.

Herhangi bir VDSL at yapı ya da fiber altyapı getirmişlerse TT müşteri hizmetlerini arayarak altyapı durumuu sordurtup eğer altyapı gelmişse arayıp geçersiniz fiber bile gelmişse siz aramadan hızınızda bir değişiklik olmaz.(hangi internet aboneliğine sahipseniz onu arayın)
Vdsl olduğunu nasıl anılıcam

Herhangi bir VDSL at yapı ya da fiber altyapı getirmişlerse TT müşteri hizmetlerini arayarak altyapı durumuu sordurtup eğer altyapı gelmişse arayıp geçersiniz fiber bile gelmişse siz aramadan hızınızda bir değişiklik olmaz.(hangi internet aboneliğine sahipseniz onu arayı.

Bir kere şurada anlaşalım bu altyapı Superonline'ye ait.
Binalara kutu çekildiğinde TT aboneliğinizi kapatıp Superonline'e abonelik yapmanız lazım.
Hızınızda fark olur mu evet şu anda VDSL kullanıyorsanız çok fazla fark olur.

Anladım sağ ol abi.

Yeni konular

Geri
Yukarı