Türk Telekom altyapı olmasına rağmen internet bağlatamamak

fatih polat

Kilopat
Yer
hatay
Daha fazla  
Türk Telekom altyapım arızalı diye altyapım yok olarak göstermiş. İnternet bağlatamıyorum, binamdaki herkesin interneti var ne zaman yapacaklarını da bilmiyoru. Ne yapayım öneriniz var mı?

Extranet:
Uyarı 25001142 - sorgu yapılan BBK için altyapı bilgisi bulunamadi. [Kaynak : TT XDSL Api]

Karantina ve uzaktan eğitim sisteminden dolayı Türk Telekom'da öyle bir yoğunluk varki çok geç bağlıyolar. Banada altyapı arızası demişlerdi. Bir ay sonra gelip bağladılar. Sizde de öyle olabilir belki. Başka operatör deneseniz?

Karantina ve uzaktan eğitim sisteminden dolayı Türk Telekom'da öyle bir yoğunluk varki çok geç bağlıyolar. Banada altyapı arızası demişlerdi. Bir ay sonra gelip bağladılar. Sizde de öyle olabilir belki. Başka operatör deneseniz?
Denedim onlar altyapınız yok diyorlar Türk Telekom genel merkezine gittim 2 tane boş port var ama arızalı dediler ama 1 ay olacak daha yapmadılar

Apartmanın önünde fiber internet var ancak apartmanda yok. Başvuru yapmama rağmen bursadan onay bekliyorum 6 aydır. :D
Senin durum üzücü benim durumda 10mbps bile razıyım :D
Genel merkeze istediğinizi iletebilirsiniz. 48 saat içinde geri dönüş yapıyorlar.
Buraya da yazacağım cimer ve btk yazmıştım 1 hafta olacak geri dönüş olmadı

Senin durum üzücü benim durumda 10mbps bile razıyım :D

Buraya da yazacağım cimer ve btk yazmıştım 1 hafta olacak geri dönüş olmadı
Nasıl geri dönüş yapmadılar ? Ben port sorunu için başvurdum akşamına ekipler saha dolabına port eklemişler, ertesi günü de hattımı geçirmişlerdi fakat her yerden darladım, günde 7-8 defa telefonda görüştüm bir Ümit Önal'a Linkedin üzerinden yazdım özel olarak Müşteri Hizmetlerinden Melek hanıma yönlendirdi, kadın sağolsun tüm işlemlerime öncelik verip 24 saatte VDSL'e geçirdi beni. Bazı kişiler 4-5 ay bekliyor biraz peşine düşmek lazım :D

Nasıl geri dönüş yapmadılar ? Ben port sorunu için başvurdum akşamına ekipler saha dolabına port eklemişler, ertesi günü de hattımı geçirmişlerdi fakat her yerden darladım, günde 7-8 defa telefonda görüştüm bir Ümit Önal'a Linkedin üzerinden yazdım özel olarak Müşteri Hizmetlerinden Melek hanıma yönlendirdi, kadın sağolsun tüm işlemlerime öncelik verip 24 saatte VDSL'e geçirdi beni. Bazı kişiler 4-5 ay bekliyor biraz peşine düşmek lazım :D
Ben arıyorum çalışmalar devam ediyor telefonunuza mesaj gelecek deyip kapatıyorlar. Şimdi Ümit Önal mesaj attım Linkedinden bakalım ne yapacak

Yeni konular

Geri
Yukarı