Türk Telekom altyapı sorgu saçmalığı

TRaJeDy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 gün önce altyapımı sorguladığımda 59 MB hız alacağımı söylerken, bugün 17 MB'e kadar hız alacağımı söylüyor altyapı sorgu siteleri. Ne yapılır bu durumda? Sizin de başınıza geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet aynısı başıma geldi. 1 hafta önce sorguladığım hız dün sorguladığım hızdan çok daha yüksekti. Müşteri hizmetlerini aradığımda hız problemim olduğunu söylüyorlar ama bir türlü çözülmedi.

Türknet sorgulama kısmında geçen gün yaşadım sanırım. Normalde baktığımda 16Mbps gözükürken bir seferliğine 35 çıktı. Ertesi gün sorguladığımda gene 16 olarak gösterdi. Ben yanlış gördüm sanıyordum. Sizde aynı şeyle karşılaştıysanız var bir bit yeniği.

Geçen gün port varken şimdi olmayabilir. VDSL port yoksa 16 çıkar. Türk Telekom sağ olsun koca sokağa 10 tane port koyuyor sonra port yok da port yok diyor millete.

Rekabet kurumu denen gereksiz ise yaramaz kurum sagolsun altyapi hakkini sadece TT'ye verince gunumuzdeki durum olustu. Devletin hala hakki TT'nin elinden almasini bekliyorum ancak bu hukumette 55+ yas memnun etmeyecek diye umursamiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı