Türk Telekom saçmalığı

Arkadaşlar yakın zamanda ADSL'den fibere geçiş yaptım ve en uygun olan seçenek taahhüt uzatmadığı için 100Mbps 300 GB kota 119TL idi bende mecburen bunu seçtim şimdi paket değiştirmek istediğim zaman aşırı fahiş fiyatlar sunuyor taahhüt bitişine 1.5 sene var zaten cayma bedeli sebebiyle çıkış da yapamıyorum önerileriniz neler ne yapmalıyım bu durumda? :(

Eki Görüntüle 1189049
Telekomu arayacaksın ben 100Mbit limitisiz, kotasız pakete geçmek istiyorum diyeceksin, yeniden taahhüt yapılacak ve yaklaşık 160 ile 180 TL arası fatura gelecek. Ama tam 27 ay sanırım, onlara bağlı kalacaksın. Yoksa cayma bedeli ödersin ama. 160-170 TL bile çok fazla.

Telekomu arayacaksın ben 100Mbit limitisiz, kotasız pakete geçmek istiyorum diyeceksin, yeniden taahhüt yapılacak ve yaklaşık 160 ile 180 TL arası fatura gelecek. Ama tam 27 ay sanırım, onlara bağlı kalacaksın. Yoksa cayma bedeli ödersin ama. 160-170 TL bile çok fazla.
Umarım bir çözüm bulurum yoksa staj param tamamen internete gidecek gibi.

Bu pakete geçemiyor musun ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211014-174430_Chrome.jpg
    Screenshot_20211014-174430_Chrome.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 33
Umarım bir çözüm bulurum yoksa staj param tamamen internete gidecek gibi.
Hocam TT gerçekten pişmanlık,16MBPS limitsiz internete 110₺ ödüyorum :(.
Çözüme gelirsek tahattüt büyük sıkıntı,ne kadar paranız var?
Eğer 4000₺'ye yakınn varsa paraya acımadan cayma bedelini öder başka markalara geçerim.

Hocam TT gerçekten pişmanlık,16MBPS limitsiz internete 110₺ ödüyorum :(.
Çözüme gelirsek tahattüt büyük sıkıntı,ne kadar paranız var?
Eğer 4000₺'ye yakınn varsa paraya acımadan cayma bedelini öder başka markalara geçerim.
800 TL staj ücretimi aldım öbür ay bir daha alacağım :(
Bu pakete geçemiyor musun ?
Hayır bu ilk defa başvuracaklar için birde kampanya değiştirmem için 1500 tl ödemem gerekiyor.
100 mbit gayet iyi bir hız. Ayda 2 oyun falan indirirsen idare edersin. Çok download yapma.
Dediğim gibi daha 1 oyun indirdim 1 haftada 245 gb oldu.
Ne zaman geçtiniz bu pakete?
1 hafta oluyor

2 kere belirtim başka bir seçenek yok ki 24 Mbps ile 100 Mbps arasında 19TL fark vardı benim sorunum limitsizler ile müşteri temsilcileri limitsiz fiyatlarını söylemediler.
Tüketici hakem heyetine başvurursanız cayma bedeli ödemeden çıkabiliyordunuz Türk Telekom'dan. 1 yıldan daha uzun taahhüt süresi varsa cayma bedeli ödemeden çıkabileceğinize dair bir yasa vardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı