Türk Telekom altyapı yok sorunu

Ademtkl

Centipat
Merhaba iyi günler. Bulunduğum bölgede VDSL altyapı olmasına rağmen Türk Telekom ısrarla altyapının hazır olmadığını söylüyor. Bazı sitelerden altyapı sorguladığım zaman aşağıdaki sonuçlar çıkıyor. Burada kim yalan söylüyor? Türk Telekom mu yoksa internet siteleri mi?
IMG_20200302_122241.jpg
received_660860268007439.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Adsl internet kullanıyorsunuz Vdsl e mi geçiş yapacaksınız Türk Telekom hazır değil diyor. Öyle ise yalan söyleyebilirler diye düşünüyorum ama sıfırdan geçecekseniz sanmam.

Merhaba iyi günler. Bulunduğum bölgede VDSL altyapı olmasına rağmen Türk Telekom ısrarla altyapının hazır olmadığını söylüyor. Bazı sitelerden altyapı sorguladığım zaman aşağıdaki sonuçlar çıkıyor. Burada kim yalan söylüyor? Türk Telekom mu yoksa internet siteleri mi?Eki Görüntüle 508591Eki Görüntüle 508592
Sorguladığınız 2. site hangisi acaba?

Türkiye'deki İSS'ler sadece Türk Telekom'dan altyapı almıyor, Vodafone ve Superonline da var. Onların sitelerinden de altyapı sorgulayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom niye yalan söylesin ki? Sonuçta müşteri kazanmış olacak. Belki yeni altyapı kurulmuştur ve daha faaliyete geçmemiş olabilir.

Türk Telekom bana da benzer olaylar yapmıştı. Evdeki internet babamın üzerineydi iptal edip kendi üzerime alacaktım. İptal ettim 24 Mbps hızdaydı. Kendi üzerime almaya kalkınca sizin oraya 16 Mbps verebiliyoruz denmişti. Bir şekilde uğraşarak hallettim. Başka bir durum daha söz konusu olmuştu kuzenimin evinde ki interneti 16'dan 24'e çıkarmak için Türk Telekom'u aradık. Destekleyip desteklemediğine bakmak için bizi bekletti desteklemediğini söyledi bizde ısrar edince bizi beklemeye aldı üstümle görüşeceğim tarzı ardından hat koptu. Bizde tekrar aradık ve dedik ki bizi 24'e geçirirken hat koptu devam eder misiniz dedik onlarda yaptı :D.

Sorguladığınız 2. site hangisi acaba?
Netspeed.
Adsl internet kullanıyorsunuz Vdsl e mi geçiş yapacaksınız Türk Telekom hazır değil diyor. Öyle ise yalan söyleyebilirler diye düşünüyorum ama sıfırdan geçecekseniz sanmam.
Şuan adsl kullanıyorum.
Türk Telekom niye yalan söylesin ki? Sonuçta müşteri kazanmış olacak. Belki yeni altyapı kurulmuştur ve daha faaliyete geçmemiş olabilir.
Altyapı 2 yıl önce yapıldı şuan zaten adsl kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı