Çözüldü Türk Telekom altyapısı olduğu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EGUE

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir eve taşınacağım. Bugün Türk Telekom'u aradım altyapı var mı diye, yok dediler. Sonra Google'dan altyapı sorgulama yaptım ama bir gariplik var, iPhone haritalarda farklı adres gösteriyor, Google haritalarda farklı adres gösteriyor ve ben iPhone haritalardaki adresi girdiğimde yok diyor. Fakat Google'daki adresi girdiğimde var diyor. Sonuçta Türk Telekom Google haritaları kullanıyor ve bir de apartman 5 yıllık bina. Sizce var mıdır yoksa yanlışlık vardır ya da port mu dolmuştur?

Bir de bir şey daha diyeceğim, iPhone haritalardaki adres tam yerini gösteriyor ama Google'daki tam karşısını gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
En basitinden komşularınıza sorabilirsiniz. Binanın tam adresini öğrenip buradan sorgulayabilirsiniz.

Yok olmuyor. Türk telekoma adresi yazınca seçtiğimiz lokasyonla ilgili bilgiye ulaşılamamıştır diyor.

En basitinden komşularınıza sorabilirsiniz. Binanın tam adresini öğrenip buradan sorgulayabilirsiniz.

Tamamdır sorun çözüldü. Komşulara sordum varmış Türk Telekom uzun bir konuşcam Türk Telekom'la.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı