Türk Telekom sokakta fiber altyapısı olduğu nasıl öğrenilir?

Sokağınızda bulunan erişim kabini müşteri potansiyeline göre VDSL olarak sunulmuş.
Ayrıca fiber talebinizle fiber hattı konusunda destek alabilirsiniz.
VDSL kullanabildiğinize göre 100Mbps'e kadar hız alabilirsiniz.
Benim bulunduğum konum cadde ile sokak bitişiğinde caddede bulunuyor genişbant kutusu ancak anladığım kadarıyla sokakta vdsl.bunun için diğer dairelerden imza toplamak bir fayda sağlar mı kutu gelmesi için

Benim bulunduğum konum cadde ile sokak bitişiğinde caddede bulunuyor genişbant kutusu ancak anladığım kadarıyla sokakta VDSL. Bunun için diğer dairelerden imza toplamak bir fayda sağlar mı kutu gelmesi için

İmza toplayıp bölge müdürlüğüne ilettiğiniz durumda fiberin gelmesi için ilk adımı atmış olursunuz. Sonrasında sürekli talep etmeniz gerekmektedir.
Bir belge ile maalesef harekete geçmiyorlar.

İmza toplayıp bölge müdürlüğüne ilettiğiniz durumda fiberin gelmesi için ilk adımı atmış olursunuz. Sonrasında sürekli talep etmeniz gerekmektedir.
Bir belge ile maalesef harekete geçmiyorlar.
Biraz araştırma yaptım ve sokakta fiber olduğunu öğrendim binaya FTTH şekilde gelmesi için imza toplayacağım ama kafama takılan bir kaç soru var müsaade ederseniz
1-binadaki bir dairede oturanlar taşındı ve daire boş bu sorun yaratır mı(1daire eksik imza olduğu için )
2-imza atan kişiler imza attığı zaman taahhüt vermek zorunda mı
3-FTTH olarak gelmesi için ayriyeten imza dilekçesine belirtmelimiyiz yoksa binaya gelip paket için başvurunca direk FTTH olarak gelir mi?

Geri
Yukarı