Türk Telekom Aralıklarla İnternet Kopma Sorunu

Benimki kendi kendine geçti diyebilirim. 1 gündür vardı bu sıkıntı dün akşam halloldu. Büyük ihtimal bölgesel olarak yoğunluğa bağlıydı çünkü her şey normal gözüküyordu. Ben de modem değişmeyi denedim zaten evde 2 tane vardı ama herhangi bir işe yaramadı. Bunların dışında yeni bir konu açıp orada çözüm bulmayı denemenizi öneririm.

Umarım ama umarım banada yardımcı olabilirsin ...
DEDİĞİN problemlerin hepsi bende de vardı.
Modemi değiştirdim ve 600 tl lik bir modem aldım, eşim ingilizce öğretmeni ve girmediği her ders başına 5 dolar ceza yiyioruz .. daha şimdiden 50 doları aştı! insanlar kopmayı şikayet edip para iadesi istiyorlar ..
Kablolar değişti ! Modem değişti ! farklı bilgisayarlar denendi...
Ama çözüm yok...
Ve TÜRK TELEKOM denilen iğrenç kuruluş kontrol yapıp sorun yok diyip beni başından savıyor..
Lütfen sizden rica ediyorum bana yardım edip yol gösterebilecek birisi yokmu ..

Muğla marmariste oturuyorum.
biraz önce bir görüşme daha yaptım,ısrarla ısrarla yok problem diyorlar gerçekten sinirden ağladım an itibari ile zararımız 70 usd ..
Aylık program yapıldığı için çalıştığımız japon şirketi ders iptali sağlamıyor .. iptal etsekte aynı parayı ödemek zorunda kalıyoruz ..
Aklım ermiyor artık ? ne yapmalı nasıl bir yol izlenmeli..
Ben sizin yerinizde olsam daha fazla zarara uğramamak için derhal Kablonet veya Turkcell Superonline artık hangisi varsa geçerdim. TTNET'in bugüne kadar bir sorunu çözdüğü görülmemiştir.

Çok ama çok ilginç bir bilgi paylaşmak istiyorum !!
internet okadar sık gitmeye başladıkı bende artık sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırdım izin günümde LEAGUE OF LEGENDS denilen oyuna girdim 4 saat aralıksız oynadım kesilme yok ??
Fakat ben oyun oynarken eşimin skype görüşmeleri sürekli kapanmaya devam etti problem çözülmemişti hala çözülmedi diğer işlemlerde ve internette gezinirken sürekli aynı problem fakat bu nasıl bir saçmalık ? league of legends oynarken nasıl olurda internetten kopup düşmem ?

Bende Marmaris'de yaşıyorum ve aynı sorun mevcut. Defalarca aradıktan sonra Marmaris yetkilisi bana ulaştı ve sorunun Muğla genelinde olduğunu belirttiler. En geç 1 hafta içinde çözüme kavuşturacaklarını söylediler.
Güncelleme: Sorun devam ediyor. Yetkili kişi kaç gün süreceği hakkında bilgisi olmadığını söylüyor. Benim aklımda TTNET Marmaris şubesine motolof atmak var. Katılmak isteyen arkadaşlar buyursunlar.

Son düzenleme:
Benimki kendi kendine geçti diyebilirim. 1 gündür vardı bu sıkıntı dün akşam halloldu. Büyük ihtimal bölgesel olarak yoğunluğa bağlıydı çünkü her şey normal gözüküyordu. Ben de modem değişmeyi denedim zaten evde 2 tane vardı ama herhangi bir işe yaramadı. Bunların dışında yeni bir konu açıp orada çözüm bulmayı denemenizi öneririm.

Hocam merhaba. Konuyu hortlatacağım aradan neredeyse 2 sene geçmiş ama, sorun kendi kendine çözüldükten sonra hiç tekrar yaşadınız mı? Aynı sorun bende de var birkaç gündür... Şu sıralar pandemi dönemi, sokağa çıkma yasağı var malum, acaba yoğunluktan dolayı mı oluyor?

Üniversitem açılınca Ekim gibi İstanbul'a geri döndüm o yüzden bir fikrim yok. Yine de şunu söyleyebilirim Nisan ayından Ekim'e kadar olan süreç içerisinde böyle bir problem yaşamadım. Zaten o zaman yaşadığım problem de bölgesel bir sıkıntıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı