Türk Telekom arıza ne zaman çözülür?

Canavar3404m

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce modemin xDSL ve internet isigi yanmiyordu, TTNET'i aradım arıza kaydı olusturduk 48 saat içinde çözüm bulunacaktır dedi hala çözüm bulunmadi. Sokağımda bina yıkımi vardi sanirim kablolar koptu. Ne zaman bu problem çözülebilir, neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce modemin xDSL ve internet isigi yanmiyordu, TTNET'i aradım arıza kaydı olusturduk 48 saat içinde çözüm bulunacaktır dedi hala çözüm bulunmadi. Sokağımda bina yıkımi vardi sanirim kablolar koptu. Ne zaman bu problem çözülebilir, neler yapabilirim?

Türk Telekom'un söylediği tarihler pek tutarlı olmuyor, genelde 1 veya 2 hafta içerisinde çözülüyor.

Şu ana kadar hızlıca çözme kavuşturuyorlar bende fakat kablo kopması gibi bir durum olduğunda baya sürebiliyor.
2 hafta önce kablo arızası oldu 1.5 hafta internetsiz kaldık. Yeni yeni kullanmaya başladım :D

Belirttiğiniz gibi kablolar koptuysa ve fiber değilse Türk Telekom fiber dönüşüme girdiği için bakır altyapıyı artık pek umursamıyor aylar sürebilir düzeltilmesi.

Şu ana kadar hızlıca çözme kavuşturuyorlar bende fakat kablo kopması gibi bir durum olduğunda baya sürebiliyor.
2 hafta önce kablo arızası oldu 1.5 hafta internetsiz kaldık. Yeni yeni kullanmaya başladım :D
Peki gelip bu ayki faturayı ödeme zorunlulugum varmi gelip 2 hafta kesik kaldı diyelimki.

- PTT'nin kargonu ne zaman getireceğini,
- Türk Telekom'un ne zaman düzeleceğini,
kimse bilemez. Keyifleri ne zaman isterse.

Yeni konular

Geri
Yukarı