Türk Telekom bağlantısı yavaşladı

LKWasTaken

Hectopat
Daha fazla  
İnternetim bir anda yavaşladı ve Türk Telekom'u aradım. Düzeltmeleri için ekip gönderdiler ancak bina içi kabloda arıza olduğunu söylediler ve bunun onlarının alanına girmediğini, elektrikcinin bakabileceğini söylediler ve gittiler. Elektrikciye kontrol ettirdiğimizde hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi. Geri Türk Telekom'u aradığımda sorun olmadığını, gereken internet hızını aldığımızı, 11 Mbps değerde olduğunu söyledi. Yavaşlamaktan başka internetimizde 10 saniyeliğine arada bir gidip geliyor ve bu can sıkıcı olmaya başladı. Başka bir bilgisayarda vesaire denemeye fırsatım olamadı ama denemeye çalışacağım.

2022-07-08 15_32_55-Window.png

İnternetim bir anda yavaşladı ve Türk Telekom'u aradım. Düzeltmeleri için ekip gönderdiler ancak bina içi kabloda arıza olduğunu söylediler ve bunun onlarının alanına girmediğini, elektrikcinin bakabileceğini söylediler ve gittiler. Elektrikciye kontrol ettirdiğimizde hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi. Geri Türk Telekom'u aradığımda sorun olmadığını, gereken internet hızını aldığımızı, 11 Mbps değerde olduğunu söyledi. Yavaşlamaktan başka internetimizde 10 saniyeliğine arada bir gidip geliyor ve bu can sıkıcı olmaya başladı. Başka bir bilgisayarda vesaire denemeye fırsatım olamadı ama denemeye çalışacağım.

Eki Görüntüle 1445117
Nerede yaşıyorsunuz?

Eki Görüntüle 1445117

Bana da aynısı oldu İstanbul'da Superonline kullanıyorum 150 TL'ye bal gibide yaptılar sizde niye yapmadılar anlamadım.

Bende de aynısı oldu 24 Mbps'den 5'e düştü pingim sabit değildi 60 120 300 oluyordu aradım bina ici bana gelen kabloda sorun oldugunu söylediler dilerseniz 150 TL'ye ekiplerimizi gönderelim yapsınlar dedi yaptılar internetim 9ms 24 Mbps oldu şimdi.
Sagolun hocam turk telekomu arayıp bina ici altyapıda sorun oldugunu soylediler diyecegim bakalım göndereceklermi.

Yeni konular

Geri
Yukarı