Türk Telekom internet yavaşladı

Hocam kablolu bağlantıda problem olsa ne olmasa ne telefona kablo mu takacağım beni şu anda ilgilendiren kablosuz.

Gerçekten güleceğim yoktu. Her neyse internet hızınız gayet hızlı o konuda problem yok. Tek sıkıntısı çekiyor mu çekmiyor mu onu kontrol etmek. Eğer modemin dibinde bile böyle bir durum var ise modemi fabrika ayarlarına döndürün. Ayrıca hat değerlerini kontrol edin.

Tamam hocam, sen modeme bilgisayardan kablolu bir şekilde sağlıklı bağlantıda 3-5-7 Mbps alırken Wi-Fi'de daha iyi performans bekle. İlginç.

Normalde 88'e 10 alıyorum şu an kullanamıyorum diyorum sen algılayamıyoesun herhalde bir de artistlik yapıyorsun.

Gerçekten güleceğim yoktu. Her neyse internet hızınız gayet hızlı o konuda problem yok. Tek sıkıntısı çekiyor mu çekmiyor mu onu kontrol etmek. Eğer modemin dibinde bile böyle bir durum var ise modemi fabrika ayarlarına döndürün. Ayrıca hat değerlerini kontrol edin.

Komik bir durum yok burada internetin dibindeyim zaten ve çekmiyor ve sürekli olan bir durumdan bahsetmiyorum 1 saattir bu durumda sadece.

Normalde 88'e 10 alıyorum şu an kullanamıyorum diyorum sen algılayamıyoesun herhalde bir de artistlik yapıyorsun.

Komik bir durum yok burada internetin dibindeyim zaten ve çekmiyor ve sürekli olan bir durumdan bahsetmiyorum 1 saattir bu durumda sadece.

Bende yapılması ile alakalı işlemler sundum. Yazdığınıza bakılınca cevap olarak komiğime geldi. Herkes gülecek diye bir şey yok. Şimdi sizin çözülecek bir sorununuz olduğu için yanlış anlamış olabilirsiniz. Siz bir dediklerime bakın ona göre çözmeye bakarız.

Bende yapılması ile alakalı işlemler sundum. Yazdığınıza bakılınca cevap olarak komiğime geldi. Herkes gülecek diye bir şey yok. Şimdi sizin çözülecek bir sorununuz olduğu için yanlış anlamış olabilirsiniz. Siz bir dediklerime bakın ona göre çözmeye bakarız.

Denedim onları zaten.

Denedim onları zaten.

Hat değerleriniz nedir peki görsel ekleyin. Yine de kontrol edelim. Haliyle güncellemeyi vs de denemiş olmalısınız. Eğer halen çözüm olmuyorsa gerisi firma ile alakalı bir durum. Bir de tabii 2.4GHz ve 5GHz gibi durumlara dikkat etmek lazım. Eğer 5GHz ise 2.4GHz indirin. Tabii cihaz 5GHz destekliyor ise.

Hız testi istiyorum atmıyorsun, arkadaş modem hat değerlerini kontrol et demiş bakmıyorsun, kablolu bağlantıda sorun var mı? diyorum, tepki gösteriyorsun. 100 Mbps paket kullanıp zaten 88 Dowland alıyorsan belki SNR sınırda, sağlıklı bir bağlantıya sahip değilsin, nereden bilebilirim?
Wİ-Fİ ile doğru değer almaya çalışıyorsun. O zaman müşteri hizmetlerini arayarak onların sunumuna bakacaksınız. İyi geceler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı