Türk Telekom bayisinde Xiaomi Note 10 Pro var mı?

Peki ama 5G modeli daha mantıklı hem 120Hz daha hızlı şarj bitirecektir ve işlemci hemen hemen aynı seviyede ama sen bilirsin yine de.

İnsanlara hatalı bilgi verme!
5G modeli mantıklı değil ülkede daha 4.5 g bile düzgün çekmiyorken 5G gelmesi için en az 4-5 yıl var.
Ayrıca ekranın Hz miktarını değiştirebiliyorsun sırf saçma sapan şeyler yüzünden insanlara fazla para harcatma bence?

İnsanlara hatalı bilgi verme!
5G modeli mantıklı değil ülkede daha 4.5 g bile düzgün çekmiyorken 5G gelmesi için en az 4-5 yıl var.
Ayrıca ekranın Hz miktarını değiştirebiliyorsun sırf saçma sapan şeyler yüzünden insanlara fazla para harcatma bence

Ben sadece öneri yaptım ayrıca hem daha ucuz Telekom'da onun satış fiyatı Pro modeli 4000 TL öteki 3500 TL.

İşlemcileri karşılaştırdın mı birisi 8 nm üretilmiş MediaTek ise 7 nm ayrıca hemen hemen çek tekirdek aynı sayılır Pro'su 565 5G'si ise 545 grafikde ise MediaTek 950 MHz SD 732g ise 800 MHz bunlara baktın mı ayrıca Pro modeli ayrıca şarjı hemen hemen aynı gidiyor sadece 120 Hz var 5G'de ise 90 Hz bence fazla fark yok tek fark kamerada ortaya çıkıyor hem daha pahalı 4100 TL.

İşlemcileri karşılaştırdın mı birisi 8 nm üretilmiş MediaTek ise 7 nm ayrıca hemen hemen çek tekirdek aynı sayılır Pro'su 565 5G'si ise 545 grafikde ise MediaTek 950 MHz SD 732g ise 800 MHz bunlara baktın mı ayrıca Pro modeli ayrıca şarjı hemen hemen aynı gidiyor sadece 120 Hz var 5G'de ise 90 Hz bence fazla fark yok tek fark kamerada ortaya çıkıyor hem daha pahalı 4100 TL.

İşlemci karşılaştırıken MHz'ye bakan "üstün zekalı" bir insan ile tartışmayacağım değmez.
Dimensity 700, SD 732g modelinden daha zayıf. Kamera olarak Pro olan daha iyi + olarak ekran, batarya ve hızlı şarj olarak da daha iyi.
Konuşma, konuştukça batıyorsun.

İşlemci karşılaştırıken MHz'ye bakan "üstün zekalı" bir insan ile tartışmayacağım değmez.
Dimensity 700, SD 732g modelinden daha zayıf. Kamera olarak Pro olan daha iyi + olarak ekran, batarya ve hızlı şarj olarak da daha iyi.
Konuşma, konuştukça batıyorsun.
Dostum çok gerginsin zaten 10 pro alıcam, senin bilgin var mı türk telekom da olup olmadığı hakkında?

Mi Store gibi yerlere bak Teknosa'dan baktım 4800 yazılı MediaMarkt ise 4999 yazmış Vatan zaten kazık yazmıştır bakmaya gerek yok.

Geri
Yukarı