Türk Telekom bedava internet veya dakika nereden bulunur?

efeekw

Hectopat
Daha fazla  
Yarın bir yere gitmem gerekiyor ve dakika gerekiyor. 1 gün için 300 TL paket parası vermek istemiyorum öğrenci adamız. Yok mu bir yerlerden bedava 500 MB internet veya 50 dakika falan alabileceğim? Varsa paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın bir yere gitmem gerekiyor ve dakika gerekiyor. 1 gün için 300 TL paket parası vermek istemiyorum öğrenci adamız. Yok mu bir yerlerden bedava 500 MB internet veya 50 dakika falan alabileceğim? Varsa paylaşır mısınız?
Hocam sil süpür yaptınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sil süpür yok mu hocam?

Kim GB ister uygulamasından 10 20 TL'ye günlük 1GB alabilirsiniz. Algida ile kazan uygulaması kampanyası vardı oradan da GB alabilirsiniz WhatsApp'dan yazıp soru cevaplayınca veriyordu puan, isterseniz bulup atarım.

Sil süpür yapın. Genelde dakika çıkıyor zaten.

Kim GB ister uygulamasından 10 20 TL'ye günlük 1GB alabilirsiniz.

Dakika istiyor.

Kazandriolu cipsler vardı onlardan alıp cipsin içindeki kodu kazandrioya girip 100 MB-1GB arası alınabiliyordu.
Birkaç ay öncesine kadar yapıyordum.
Su an var mıdır bilmiyorum yine de bir bakın derim.

Kim GB ister uygulamasından 10 20 TL'ye günlük 1GB alabilirsiniz. Algida ile kazan uygulaması kampanyası vardı oradan da GB alabilirsiniz WhatsApp'dan yazıp soru cevaplayınca veriyordu puan, isterseniz bulup atarım.

Hocam teşekkür ederim dediğinizi yaptım 10TL karşılığında günlük 1GB internet aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı