Türk Telekom cayma bedeli ne kadar çıkar?

Hunerci

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Selamlar,

Yakın zamanda internet servis sağlayıcımı değiştirmeyi düşünüyorum. Fiber internete geçmek istiyorum ve binamızda sadece Vodafone fiber altyapısı var. O yüzden aklımda Evde+100 paketi var.

Şuan Türk Telekom kullanmaktayım ve 6 ay var sözleşmemin bitmesine. Vodafone 500 TL'ye kadar taahhüt bedelini karşılıyor. Tahmini olarak 700 TL'den fazla bir taahhüt bedeli çıkar mı?

Teşekkürler,

Son düzenleyen: Moderatör:
Örnek vereyim benim de 6 ay var(24 ay paket ilk 6. aydayım) ve 130TL'lik paket kullanıyorum öğrenmek için bugün sormuştuk. 1052TL çıkardılar. 130A veriyor ama indirimsiz 300TL diyorlar.

Aboneliğinizin bitmesine kaç ay var, aylık kaç TL ödüyorsunuz şu an bunları bilmemiz lazım.

Örnek vereyim benim de 6 ay var(24 ay paket ilk 6. aydayım) ve 130TL'lik paket kullanıyorum öğrenmek için bugün sormuştuk. 1052TL çıkardılar. 130A veriyor ama indirimsiz 300TL diyorlar.

Şuan ben de 130 TL ödüyorum. Daha ucuz olan, parasını tonla hak etmeyen internete 130 TL dedikleri yetmiyormuş gibi, faturaya kampanya dolayısıyla fiyat düşüldüğü yazılmış. Neymiş VDSL 2 35 Mbps 200GB Kotalı internet 170 TL imiş. Arasam daha fazla çıkar. Bende de aynı durum olacak sanırım. 700-750 TL'ye kadar tamamım ama fazlasını ödeyemem.

Geri
Yukarı